Maç kaç kaç bitti ? - 01/03/2014

Yeni Zelanda Premiership Final Aşamaları Waitakere United 0 - 4 Auckland City
Japonya J1 Lig Vegalta Sendai 1 - 2 Albirex Niigata
Japonya J1 Lig Ventforet Kofu 0 - 4 Kashima Antlers
Japonya J1 Lig Nagoya Grampus 2 - 3 Shimizu S-Pulse
Japonya J1 Lig Cerezo Osaka 0 - 1 Sanfrecce Hiroshima
Japonya J1 Lig Sagan Tosu 5 - 0 Tokushima Vortis
Japonya J1 Lig Kashiwa Reysol 1 - 1 FC Tokyo
Hong Kong FA Kupası 1.Tur Eastern AA 3 - 1 Yokohama Hong Kong
Avustralya A-Lig Central Coast Mariners 2 - 1 Sydney
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Töölön Taisto FC Kontu Ertelendi
Avustralya Brisbane Brisbane Wolves 6 - 1 Albany Creek
Avustralya Brisbane Logan Lightning 0 - 3 Peninsula Power
Avustralya A-Lig Melbourne Heart 4 - 0 Melbourne Victory
Romanya 2.Lig 1.Grup Braila 1 - 1 Farul Constanta
Romanya 2.Lig 1.Grup Dunarea Galati 2 - 1 Unirea Slobozia
Romanya 2.Lig 1.Grup Gloria Buzau Sportul Studentesc Ertelendi
Romanya 2.Lig 1.Grup Inter Clinceni 1 - 2 CSMS Iaşi
Romanya 2.Lig 1.Grup Berceni 4 - 1 Rapid Suceava
Romanya 2.Lig 1.Grup ASC Bacau 1 - 2 Rapid Bucarest
Romanya 2.Lig 2.Grup Bihor Oradea 1 - 0 Gloria Bistrita
Romanya 2.Lig 2.Grup Olt Slatina CS U Craiova Ertelendi
Romanya 2.Lig 2.Grup Olimpia Satu Mare 2 - 0 UTA Arad
Romanya 2.Lig 2.Grup CSM Ramnicu Valcea 1 - 0 Mioveni
Romanya 2.Lig 2.Grup Minerul Motru 0 - 0 Metalul Reşita
Avustralya Brisbane Ipswich Knights 3 - 2 North Star
Avustralya Brisbane Brisbane Force 1 - 1 Eastern Suburbs Brisbane
Azerbaycan 1.Lig Şahdağ 1 - 1 Şuşa
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup İskenderunspor 1967 Elazığ İl Özel İdare
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Eskişehir Sağlıkspor Emirdağspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Diyarbakır Yolspor Diyarbakırspor
Japonya J1 Lig Gamba Osaka 0 - 1 Urawa Red Diamonds
Ermenistan Premier Lig Banants 2 - 1 Ararat Yerevan
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Kütahya Şekerspor Kütahya Özel İdare K.H.
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Sudet Reservi EIF Ekenas Ertelendi
İsveç Kupa Grup 8 Hacken 2 - 0 Örgryte
Estonya Premium Lig Nomme JK Kalju 1 - 0 Tallinna Infonet
Estonya Premium Lig FC Lokomotiv 1 - 3 FC Flora Tallinn
Finlandiya Lig Kupası Grup C MyPa 1 - 0 KuPS Kuopio
Gürcistan Pirveli Lig Grup A Skuri Tsalenjikha 1 - 0 Algeti Marmeuli
Gürcistan Pirveli Lig Grup A Mertskhali 0 - 1 Kolkheti Poti
Gürcistan Pirveli Lig Grup B Dila Gori II 0 - 4 STU Tbilisi
Moldova Ulusal Lig Dacia 1 - 0 Milsami-Ursidos
Moldova Ulusal Lig Rapid Ghidighici FC Tiraspol Ertelendi
Moldova Ulusal Lig Costuleni 0 - 0 Academia UTM
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur HJK-Töölö 2 - 1 Gnistan
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Erzincanspor 0 - 1 Fatsa Belediyespor
Singapur S-Lig Home United 4 - 1 Geylang International
Hindistan I-Lig Rangdajied United 3 - 2 Bengaluru
Hindistan I-Lig East Bengal 1 - 1 Mohun Bagan AC
Singapur S-Lig Tampines Rovers 3 - 2 Young Lions
Türkiye 3.Lig 2.Grup Düzyurtspor 1 - 1 Erzurum BBSK
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Rollon Pojat PS Kemi Ertelendi
Türkiye PTT 1. Lig Fethiyespor 2 - 2 Orduspor
Bulgaristan A PFG Cherno More Varna 1 - 2 Litex Lovech
Almanya Bölgesel Lig Batı Köln II 0 - 0 Uerdingen
Almanya Bundesliga II Sandhausen 0 - 0 1860 München
İsveç Kupa Grup 1 Malmö FF 7 - 1 Degerfors
Almanya Bundesliga II Erzgebirge Aue 2 - 2 Köln
Ermenistan Premier Lig Pyunik 4 - 0 Mika
İngiltere Championship Queens Park Rangers 1 - 1 Leeds United
Yunanistan Futbol Ligi Notios Panachaiki 0 - 1 Fostiras Tavros
Sırbistan Süperlig Javor Ivanjica 0 - 0 Donji Srem
Sırbistan Süperlig OFK Beograd 1 - 1 Spartak Subotica
Sırbistan Süperlig Vojvodina 2 - 0 Vozdovac
Sırbistan Süperlig Rad Beograd 1 - 0 Novi Pazar
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Optik Rathenow 1 - 3 VFC Plauen
İskoçya 1.Lig East Fife 0 - 1 Rangers
İsveç Kupa Grup 8 Sandvikens IF 0 - 1 Mjallby
Slovakya Süper Lig Senica 2 - 1 Zlate Moravce
Almanya Bölgesel Lig Kuzey St. Pauli II 2 - 1 Goslarer SC
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur PKKU 0 - 4 KTP Kotka
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur VIFK TP-47
Almanya 3.Lig MSV Duisburg 0 - 0 Wehen Wiesbaden
Almanya 3.Lig Saarbrücken 3 - 2 Jahn Regensburg
Almanya 3.Lig Hansa Rostock 1 - 2 Chemnitzer FC
Almanya 3.Lig Wacker Burghausen 2 - 2 Stuttgart II
Almanya 3.Lig Hallescher FC 4 - 2 Unterhaching
Almanya 3.Lig Stuttgarter Kickers 3 - 3 Heidenheim 1846
Almanya 3.Lig Darmstadt 98 3 - 0 Dortmund II
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur AS Kigali 1 - 0 Al Ahly Shendi
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur How Mine 5 - 1 St Michel United
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Dynamos 0 - 0 V.Club
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Young Africans 1 - 0 Al Ahly
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Gor Mahia 2 - 3 ES Tunis
Macaristan NB I Budapest Honved 3 - 2 Ujpest
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Nkana 2 - 2 KCCA
Makedonya 1.Lig Bregalnica Stip 2 - 0 Turnovo
Makedonya 1.Lig Rabotnicki 4 - 0 Pelister
Makedonya 1.Lig Gostivar 0 - 2 Gorno Lisice
Makedonya 1.Lig Metalurg Skopje 1 - 0 Renova
Makedonya 1.Lig Napredok 0 - 1 Vardar Skopje
Rusya Kupa 6.Tur Terek 3 - 2 Mordovia Saransk
Rusya Kupa 6.Tur Rostov Alaniya Vladikavkaz
Rusya Kupa 6.Tur Rotor Volgograd Salyut Belgorod
Almanya Bölgesel Lig Bayern Heimstetten 2 - 1 Memmingen
Almanya Bölgesel Lig Bayern Rain / Lech 2 - 3 Nürnberg II
Almanya Bölgesel Lig Batı Fortuna Köln 3 - 1 Schalke 04 II
Fransa 2.Lig Nancy 0 - 1 Metz
Almanya Bölgesel Lig Batı Rot-Weiss Essen 0 - 0 Rot-Weiss Oberhausen
Almanya Bölgesel Lig Batı Bochum II 2 - 2 Leverkusen II
Yunanistan Süper Lig Xanthi 4 - 1 Levadiakos
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı TuS Koblenz 0 - 1 Hessen Kassel
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Baunatal 1 - 1 Kickers Offenbach
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Pfullendorf 0 - 0 SpVgg Neckarelz
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Wormatia Worms 2 - 7 Freiburg II
Arnavutluk Süperlig Besa Kavaje 1 - 1 Lushnja
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Ulm 1846 0 - 1 Mainz 05 II
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Zweibrücken 0 - 1 Sonnenhof Grossaspach
Arnavutluk Süperlig Kastrioti Kruje 0 - 0 Teuta Durres
Karadağ 1.Lig Lovcen Cetinje 3 - 0 Sutjeska Niksic
İsveç Kupa Grup 2 Hudiksvalls FF 0 - 2 GIF Sundsvall
Karadağ 1.Lig Celik Niksic 0 - 0 Petrovac
Yunanistan Futbol Ligi Voreios Tyrnavos 2 - 0 Zakynthos APS
Karadağ 1.Lig Mogren Budva 3 - 1 Decic Tuzi
Karadağ 1.Lig Rudar Pljevlja 1 - 0 Buducnost Podgorica
Karadağ 1.Lig Mladost Podgorica 2 - 0 Mornar Bar
Karadağ 1.Lig Zeta Golubovci 0 - 2 Grbalj Radanovici
Yemen 1.Lig Al Yarmuk Al Rawda 1 - 0 Al Ahli Taizz
Yemen 1.Lig Al Saqr 5 - 2 Al Ittihad
İsveç Kupa Grup 4 Elfsborg 3 - 0 Östersunds FK
Yemen 1.Lig Al Oruba 2 - 2 Al Helal Al Sahely
Yemen 1.Lig Al Shaab Ibb 3 - 0 May 22 Sanaa
Yemen 1.Lig Al Rasheed 1 - 1 Al Shaab Hadramawt
Yemen 1.Lig Shabab Al Jeel 0 - 0 Al Shaab Sana
Yemen 1.Lig Al Tilal 2 - 3 Al Ahli Sanaa
İsveç Kupa Grup 6 Carlstad United BK 0 - 4 Brommapojkarna
Almanya 3.Lig Preussen Münster 1 - 1 Osnabrück
Finlandiya Lig Kupası Grup D Jaro 1 - 1 SJK Seinajoki
Slovakya Süper Lig Spartak Trnava 0 - 0 Nitra
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Ittihad Kalba 2 - 1 Dibba Al Fujairah
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Al Taawon Al Khaleej Ertelendi
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Peltirumpu FC Espoo Ertelendi
Güney Afrika PSL Golden Arrows 2 - 4 Pretoria University
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur Don Bosco 2 - 1 Djoliba
Bulgaristan A PFG PFC Beroe 5 - 0 Lyubimets 2007
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Flambeau De LEst 1 - 0 Cotonsport
Bosna-Hersek Premier Lig Zrinjski Mostar 2 - 0 Vitez
Bosna-Hersek Premier Lig Leotar Trebinje 0 - 1 Rudar Prijedor
Bosna-Hersek Premier Lig Radnik Bijeljina 0 - 0 Zeljeznicar
Bosna-Hersek Premier Lig Celik Zenica 1 - 0 FK Sarajevo
Bosna-Hersek Premier Lig Olimpic Sarajevo 0 - 1 Velez Mostar
Sırbistan Süperlig Jagodina 0 - 2 Crvena Zvezda
Hindistan I-Lig Mumbai FC 0 - 0 Pune FC
İsrail Ligat Al Hapoel Tel Aviv 1 - 1 Ironi Kiryat Shmona
Umman Sultan Kupası Çeyrek Final Nizwa 1 - 2 Fanja
Birleşik Arap Emirlikleri 1. Lig A Grubu Hatta Dubai 2 - 2 Al Ramms Mirbih
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur HPS II 1 - 4 Klubi 04
Slovakya Süper Lig Slovan Bratislava 2 - 0 Dukla Banska Bystrica
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur KPV-j 1 - 3 JBK
Cezayir 1.Lig Ain Fakroun 2 - 1 MO Bejaia
Cezayir 1.Lig MC Oran 1 - 1 El Harrach
Cezayir 1.Lig Belouizdad 2 - 0 Bordj Bou Arreridj
Estonya Premium Lig FC Levadia Tallinn 0 - 1 Paide Linnameeskond
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur Kondzo 16:00 Bayelsa United
Fas GNF 1 Moghreb Tetouan 2 - 1 AS Sale
Bahreyn FA Kupası Grup A East Riffa 16:00 Al Riffa
İtalya Serie B Virtus Lanciano 1 - 0 Juve Stabia
İtalya Serie B Siena 1 - 1 Empoli
İtalya Serie B Palermo 2 - 1 Bari
İtalya Serie B Modena 2 - 0 Crotone
Cezayir 2.Lig Saida 1 - 1 MSP Batna
Cezayir 2.Lig Blida 0 - 0 Annaba
İtalya Serie B Reggina 3 - 4 Varese
Cezayir 2.Lig Merouana 1 - 0 AS Khroub
İtalya Serie B Spezia 2 - 2 Ternana
Cezayir 2.Lig Olympique Medea 16:00 WA Tlemcen
Cezayir 2.Lig CA Batna 1 - 1 Amal Bou Saada
İtalya Serie B Cittadella 2 - 2 Novara
İtalya Serie B Cesena 2 - 2 Trapani
Portekiz 2.Lig Benfica II 2 - 1 Santa Clara
Cezayir 2.Lig USM Bel Abbes 2 - 0 Mostaganem
İtalya Serie B Brescia 0 - 2 Carpi
Cezayir 2.Lig Olympique Medea 0 - 0 US Chaouia
Galler Welsh Kupası Çeyrek Final Aberdare Town 1 - 2 Bala Town
Hırvatistan 2. HNL Lucko 1 - 1 NK Zagreb
Hırvatistan 2. HNL Solin 0 - 0 Radnik Sesvete
İsveç Kupa Grup 3 Helsingborgs IF 1 - 0 Ljungskile
Türkiye Spor Toto Süper Lig Karabükspor 0 - 1 Gaziantepspor
Hırvatistan 1. HNL Osijek 0 - 1 Istra 1961
İsveç Kupa Grup 7 Norrköping 0 - 1 GAIS
Slovakya Süper Lig Trencin 2 - 1 Zilina
Bahreyn FA Kupası Grup A Qalali 1 - 7 Busaiteen
Bahreyn FA Kupası Grup B Muharraq 0 - 1 Al Hala Muharraq
Bahreyn FA Kupası Grup B Bahrain SC 2 - 2 Al Najma
Bulgaristan A PFG CSKA Sofia 3 - 0 Slavia Sofia
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur Union Douala 2 - 3 Warri Wolves
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur CARA Brazzaville 1 - 0 Etoile Sahel
Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu Bangor City 3 - 1 Carmarthen Town
Polonya Ekstraklasa Gornik Zabrze 0 - 0 Korona Kielce
Almanya Bundesliga I Augsburg 1 - 1 Hannover 96
Almanya Bundesliga I Dortmund 3 - 0 Nürnberg
Almanya Bundesliga I Werder Bremen 1 - 0 Hamburg
Almanya Bundesliga I Braunschweig 1 - 1 Mönchengladbach
Almanya Bundesliga I Leverkusen 0 - 1 Mainz 05
Galler Welsh Kupası Çeyrek Final Aberystwyth Town 2 - 1 Caersws
Galler Welsh Kupası Çeyrek Final Holywell 2 - 1 Porthmadog
Umman Sultan Kupası Çeyrek Final Al Nahda 0 - 1 Sohar
İngiltere Conference Kuzey North Ferriby United 2 - 0 Vauxhall Motors
İngiltere Conference Kuzey Colwyn Bay 1 - 2 Barrow
İngiltere Conference Kuzey Leamington 2 - 1 Stockport County
İngiltere Conference Kuzey Boston United 4 - 0 Hednesford Town
İngiltere Conference Kuzey Histon 1 - 1 Guiseley
İngiltere Conference Kuzey Worcester City 2 - 1 Stalybridge Celtic
İngiltere Conference Kuzey Brackley Town 2 - 2 Harrogate Town
İngiltere Conference Kuzey Altrincham 2 - 0 Workington
İngiltere Conference Kuzey Solihull Moors 2 - 1 Gloucester City
İngiltere Conference Kuzey AFC Telford United 2 - 1 Bradford Park Avenue
Yunanistan Futbol Ligi Notios Paniliakos 1 - 0 Iraklis Psachna
İngiltere 1.Lig Preston 2 - 1 Walsall
İngiltere 1.Lig Crawley 1 - 0 Peterborough United
İngiltere 1.Lig Crewe Alexandra 1 - 1 Swindon Town
İngiltere 1.Lig Wolverhampton 3 - 0 Port Vale
İngiltere 1.Lig Tranmere 2 - 2 Oldham Athletic
İngiltere 1.Lig Rotherham United 6 - 0 Notts County
İngiltere 1.Lig Bristol City 2 - 1 Gillingham
İngiltere 1.Lig Leyton Orient 2 - 1 Colchester
İngiltere 1.Lig Bradford 2 - 3 Stevenage
İskoçya Championship Raith Rovers 2 - 4 Falkirk
İngiltere 1.Lig Milton Keynes Dons 0 - 1 Sheffield United
İskoçya Championship Livingston 1 - 0 Cowdenbeath
İngiltere 1.Lig Carlisle United 0 - 0 Brentford
İskoçya Championship Queen of South 3 - 1 Dumbarton
İskoçya Championship Dundee FC 2 - 0 Morton
İskoçya Championship Alloa Athletic 0 - 3 Hamilton
İngiltere Conference Güney Ebbsfleet United 3 - 0 Farnborough
İngiltere Conference Güney Sutton United 2 - 0 Chelmsford City
İngiltere Conference Güney Bromley 2 - 2 Bath City
İngiltere Conference Güney Boreham Wood 7 - 0 Tonbridge Angels
İngiltere Conference Güney Eastleigh 3 - 1 Weston-super-Mare
İngiltere Conference Güney Basingstoke Town 2 - 2 Maidenhead United
İngiltere Conference Güney Dorchester Town 1 - 1 Staines Town
İngiltere Conference Güney Whitehawk 0 - 2 Concord Rangers
İngiltere Conference Güney Dover Athletic 3 - 0 Gosport Borough
İngiltere Conference Güney Hayes & Yeading 0 - 1 Havant & Waterlooville
İngiltere 2.Lig Burton Albion 2 - 1 Accrington Stanley
İngiltere 2.Lig York City 2 - 1 Exeter City
İngiltere 2.Lig Rochdale 3 - 0 Oxford United
İngiltere 2.Lig Fleetwood Town 0 - 0 AFC Wimbledon
İngiltere 2.Lig Plymouth Argyle 5 - 0 Morecambe
İngiltere 2.Lig Southend United 1 - 1 Wycombe Wanderers
Umman Elit Lig Mjees 1 - 3 Al Suwaiq
İngiltere 2.Lig Hartlepool United 3 - 0 Torquay United
İngiltere 2.Lig Cheltenham Town 2 - 1 Bury
İngiltere 2.Lig Northampton Town 0 - 0 Bristol Rovers
İngiltere 2.Lig Dagenham & Redbridge 0 - 0 Mansfield Town
İngiltere Non League Premier Güney St. Albans City 1 - 3 Truro City
İngiltere 2.Lig Newport County 2 - 2 Scunthorpe United
İngiltere Non League Premier Güney Corby Town 3 - 0 Bideford
İngiltere Non League Premier Güney Arlesey Town 0 - 1 Bashley
İngiltere Non League Premier Güney Weymouth 2 - 2 Biggleswade Town
İngiltere Non League Premier Güney St. Neots Town 3 - 0 Hungerford Town
İngiltere Non League Premier Güney Chippenham Town 2 - 1 Burnham
İngiltere Non League Premier Güney Redditch United 1 - 0 Hemel Hempstead Town
İngiltere Non League Premier Güney Frome Town 2 - 0 Hitchin Town
İngiltere Non League Premier Güney Poole Town Stourbridge Ertelendi
İngiltere Non League Premier Güney Banbury United 3 - 4 AFC Totton
İspanya 3.Lig 4.Grup Granada II 1 - 1 CD Guadalajara
İngiltere Conference Gateshead 1 - 1 Forest Green Rovers
İngiltere Conference Barnet 1 - 3 Woking
İngiltere Non League Premier Isthmian Metropolitan Police 7 - 1 Cray Wanderers
İngiltere Conference Luton Town 3 - 0 Alfreton Town
İngiltere Conference Aldershot Town 2 - 3 Lincoln City
İngiltere Non League Premier Isthmian Kingstonian 0 - 2 Billericay Town
İngiltere Conference Cambridge United 5 - 1 Kidderminster Harriers
İngiltere Conference Braintree Town 2 - 1 Hyde
İngiltere Non League Premier Isthmian Lewes 2 - 0 Dulwich Hamlet
İngiltere Conference Grimsby Town 2 - 0 Salisbury City
İngiltere Non League Premier Isthmian Canvey Island 3 - 2 Carshalton Athletic
İngiltere Conference Welling United 1 - 0 Macclesfield Town
İngiltere Non League Premier Isthmian AFC Hornchurch 1 - 2 Grays Athletic
İngiltere Conference Hereford United 0 - 2 Wrexham
İngiltere Non League Premier Isthmian Lowestoft Town 2 - 1 Maidstone United
İngiltere Conference Halifax Town 2 - 0 Tamworth
İngiltere Non League Premier Isthmian Hampton & Richmond 0 - 2 Leiston
İngiltere Conference Southport 3 - 0 Dartford
İngiltere Non League Premier Isthmian East Thurrock United 3 - 1 Thamesmead Town
İngiltere Conference Chester 3 - 3 Nuneaton Town
İngiltere Non League Premier Isthmian Wingate & Finchley 3 - 1 Harrow Borough
Kuzey İrlanda Kupa 6.Tur Glentoran FC 2 - 1 Armagh City
Macaristan NB I Kaposvari Rakoczi 1 - 1 Lombard Papa
Fas GNF 1 Kawkab Marrakech 2 - 0 Hassania Agadir
Macaristan NB I Szombathelyi Haladas 0 - 0 MTK Budapest
İspanya 3.Lig 2.Grup Laudio 1 - 1 Barakaldo
Portekiz 2.Lig Trofense 3 - 1 Maritimo II
İskoçya Premiership St. Mirren 2 - 0 Kilmarnock
İngiltere Non League Premier Kuzey Witton Albion 2 - 2 Chorley
İskoçya Premiership Celtic 5 - 0 Inverness C.T.
İngiltere Non League Premier Kuzey Matlock Town 2 - 1 Skelmersdale United
İskoçya Premiership Aberdeen 1 - 0 St. Johnstone
İngiltere Non League Premier Kuzey Frickley Athletic 2 - 1 Barwell
İngiltere Non League Premier Kuzey Trafford 1 - 0 Marine
İskoçya Premiership Motherwell 4 - 1 Hearts
İngiltere Non League Premier Kuzey Nantwich Town 2 - 2 Ilkeston
İskoçya Premiership Ross County 1 - 1 Partick Thistle
İngiltere Non League Premier Kuzey United of Manchester 4 - 1 Droylsden
İngiltere Non League Premier Kuzey Ashton United 5 - 1 Kings Lynn Town
İngiltere Non League Premier Kuzey Worksop Town 3 - 2 Stocksbridge Park Steels
İngiltere Non League Premier Kuzey Stamford 2 - 0 Stafford Rangers
İngiltere Non League Premier Kuzey Rushall Olympic 2 - 2 Buxton
İngiltere Non League Premier Kuzey Blyth Spartans 1 - 1 Fylde
İngiltere Non League Premier Kuzey Grantham Town 3 - 1 Whitby Town
İskoçya 2.Lig Annan Athletic 4 - 0 Berwick Rangers
İskoçya 2.Lig Peterhead 4 - 0 East Stirlingshire
İskoçya 2.Lig Montrose 2 - 1 Albion Rovers
İskoçya 2.Lig Stirling Albion 2 - 2 Queens Park
İskoçya 2.Lig Clyde 4 - 0 Elgin City
Katar Yıldızlar Kupası Yarı Final Al Sadd 3 - 2 Umm Salal
Kuzey İrlanda Kupa Çeyrek Final Ballymena United 4 - 1 Dungannon Swifts
Kuzey İrlanda Kupa Çeyrek Final Crusaders FC 5 - 0 Ballyclare Comrades
Kuzey İrlanda Kupa Çeyrek Final Queens University 3 - 2 Bangor FC
Kuzey İrlanda Kupa 6.Tur Ballinamallard United 0 - 3 Glenavon FC
Sırbistan Süperlig Napredak Krusevac 3 - 3 Radnicki 1923 Kragujevac
Galler Welsh Kupası Çeyrek Final The New Saints 2 - 0 Airbus UK
İspanya Primera Lig Malaga 1 - 1 Valladolid
Romanya 2.Lig 2.Grup Universitatea Craiova 1 - 2 Targu Mureş
İngiltere Premier Lig Stoke City 1 - 0 Arsenal
İngiltere Premier Lig Fulham 1 - 3 Chelsea
İngiltere Premier Lig Hull City 1 - 4 Newcastle United
İsveç Kupa Grup 2 Göteborg 2 - 0 IFK Varnamo
İngiltere Premier Lig Everton 1 - 0 West Ham United
İskoçya 1.Lig Brechin City 2 - 4 Arbroath
İskoçya 1.Lig Stenhousemuir 4 - 1 Forfar Athletic
İskoçya 1.Lig Airdrieonians 3 - 0 Ayr United
İskoçya 1.Lig Stranraer 3 - 1 Dunfermline Athletic
İngiltere Championship Ipswich Town 1 - 0 Birmingham
İngiltere Championship Nottingham Forest 1 - 4 Wigan Athletic
İngiltere Championship Burnley 2 - 0 Derby County
İngiltere Championship Leicester City 3 - 0 Charlton Athletic
İngiltere Championship Bolton Wanderers 4 - 0 Blackburn Rovers
İngiltere Championship Watford 4 - 0 Blackpool
İngiltere Championship Bournemouth 5 - 0 Doncaster Rovers
İngiltere Championship Millwall 0 - 1 Brighton
İngiltere Championship Sheffield Wednesday 1 - 0 Middlesbrough
İngiltere Championship Reading 1 - 1 Yeovil
İngiltere Championship Huddersfield Town 5 - 0 Barnsley
İspanya 3.Lig 1.Grup Celta Vigo II 1 - 0 Racing Santander
Yunanistan Süper Lig Veria 1 - 1 Apollon Smirnis
İspanya 3.Lig 1.Grup Noja 0 - 0 Coruxo
Avusturya Bundesliga Austria Wien 2 - 1 FC Wacker Innsbruck
İspanya 3.Lig 2.Grup Sarinena 1 - 3 Tudelano
Hollanda Jupiler Lig Emmen 4 - 1 Volendam
İspanya 3.Lig 2.Grup Pena Sport 1 - 1 Conquense
İsveç Kupa Grup 4 Rynninge IK 1 - 1 Östers
Slovakya Süper Lig Dunajska Streda 0 - 0 Kosice
İsrail Ligat Al Maccabi Petah Tikva 1 - 3 Hapoel Beer Sheva
Slovakya Süper Lig Spartak Myjava 0 - 3 Ruzomberok
Cezayir 1.Lig JSM Bejaia 2 - 1 Kabylie
Danimarka Süperlig SonderjyskE 1 - 2 AGF Aarhus
Güney Afrika PSL Wits University 3 - 1 Mamelodi Sundowns
İspanya 3.Lig 4.Grup Linense 0 - 1 Cartagena
İspanya 3.Lig 4.Grup Atletico Sanluqueno 0 - 0 Sevilla II
İspanya 3.Lig 2.Grup Amorebieta 1 - 1 Atletico Madrid II
Romanya 1.Lig ACS Poli Timisoara 1 - 1 Sageata Navodari
Bosna-Hersek Premier Lig Borac Banja Luka 0 - 1 Mladost Velika Obarska
Sırbistan Süperlig Partizan Belgrade 2 - 1 Radnicki Nis
Umman Sultan Kupası Çeyrek Final Busher 1 - 0 Al Nasr
Hırvatistan 1. HNL Rijeka 4 - 1 RNK Split
İsviçre Challenge Lig Wohlen 1 - 0 Winterthur
Fransa 1.Lig Saint-Etienne 2 - 0 Monaco
İsviçre Challenge Lig Chiasso 2 - 1 Lugano
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Atlantis 6 - 0 Myllypuro
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur GAMTEL 0 - 2 Difaa El Jadida
İsviçre Challenge Lig FC Schaffhausen 0 - 2 FC Vaduz
İspanya 3.Lig 3.Grup Valencia II 2 - 2 Gimnastic Tarragona
Cezayir 1.Lig Chlef 0 - 1 MC Alger
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Zamalek 1 - 0 Kabuscorp
Cezayir 1.Lig USM Alger 1 - 0 JS Saoura
Estonya Premium Lig Tallinna Kalev 0 - 6 JK Sillamae Kalev
Türkiye PTT 1. Lig Adana Demirspor 1 - 3 Adanaspor
Macaristan NB I Pecsi MFC 1 - 1 Videoton
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Stade Malien Bamako 0 - 0 Al Hilal Omdurman
CAF Şampiyonlar Ligi 1.Tur Kaizer Chiefs 4 - 0 Liga Muçulmana
İtalya Serie B Avellino 1 - 1 Pescara
Lüksemburg Kupa Çeyrek Final Jeunesse Esch 5 - 0 UNA Strassen
Lüksemburg Kupa Çeyrek Final Rodange 1 - 2 F91 Dudelange
Lüksemburg Kupa Çeyrek Final Grevenmacher 3 - 4 Progres Niedercorn
Lüksemburg Kupa Çeyrek Final Differdange 03 1 - 0 Racing FC
İspanya Primera Lig Levante 2 - 0 Osasuna
İsrail Ligat Al Hapoel Acre 1 - 1 Maccabi Haifa
Estonya Esiliiga B FC Flora Tallinn III 1 - 1 FC Elva
İspanya 2.Lig Alaves 1 - 0 Alcorcon
Türkiye Spor Toto Süper Lig Fenerbahçe 2 - 0 Gençlerbirliği
Türkiye Spor Toto Süper Lig Eskişehirspor 0 - 0 Kasımpaşa
İspanya 3.Lig 3.Grup Ontinyent 1 - 2 UE Llagostera
İspanya 2.Lig Recreativo Huelva 2 - 2 Zaragoza
İspanya 3.Lig 1.Grup Compostela 3 - 0 SD Logrones
Polonya Ekstraklasa Lech Poznan 4 - 0 Piast Gliwice
Almanya Bundesliga I Bayern München 5 - 1 Schalke 04
Yunanistan Süper Lig Aris Saloniki 0 - 0 OFI
İngiltere Premier Lig Southampton 0 - 3 Liverpool
Hollanda Eredivisie PEC Zwolle 3 - 3 NEC Nijmegen
Hollanda Jupiler Lig Excelsior 3 - 0 Achilles 29
Avusturya Bundesliga Admira Wacker 2 - 2 Ried
Avusturya Bundesliga Sturm Graz 1 - 4 Wolfsberger AC
Avusturya Bundesliga SV Grödig 1 - 2 SC Wiener Neustadt
Fransa Ulusal Lig Bourg-Peronnas 0 - 2 Orleans Loiret
Fransa Ulusal Lig Uzes Pont du Gard 1 - 0 Boulogne
Brezilya Paulista A2 Sao Jose EC 1 - 3 Itapirense
Brezilya Paulista A2 Monte Azul 2 - 2 Santo Andre
Portekiz Premier Lig Estoril 4 - 0 Olhanense
İsrail Ligat Al Bnei Yehuda 0 - 1 Ironi Ramat HaSharon
İsrail Ligat Al Beitar Jerusalem 2 - 0 Ashdod
Güney Afrika PSL Orlando Pirates Free State Stars İkinci yarı
CAF Konfederasyon Kupası 1.Tur SuperSport United 2 - 0 Leopards
Peru Inca Kupası Grup A Real Garcilaso 4 - 0 Inti Gas
Belçika 2.Lig Dessel Sport RWDM Brussels İkinci yarı
Almanya Oberliga Hamburg Elmshorn 20:30 Bramfelder SV
Hollanda Eredivisie ADO Den Haag NAC Breda İkinci yarı
Hollanda Eredivisie Go Ahead Eagles PSV Eindhoven İkinci yarı
İsviçre Süper Lig Lausanne Sports Aarau İkinci yarı
İsviçre Süper Lig Zürich Grasshoppers İkinci yarı
Şili Premier Lig Clausura Universidad Chile Union Espanola İkinci yarı
Belçika 2.Lig ASV Geel Lommel United İkinci yarı
Belçika 2.Lig Royal Antwerp Sint-Truiden Devre arası
Belçika 2.Lig Heist Vise İkinci yarı
Belçika 2.Lig SV Roeselare Boussu Dour Borinage İkinci yarı
Belçika 2.Lig Mouscron-Peruwelz Tubize İkinci yarı
Belçika 2.Lig Hoogstraten AS Eupen İkinci yarı
Fransa Ulusal Lig RC Strasbourg Paris FC İkinci yarı
Belçika Pro Lig Lierse Oud-Heverlee Leuven İkinci yarı
Belçika Pro Lig Kortrijk Cercle Brugge İkinci yarı
Belçika Pro Lig Gent Sporting Charleroi İkinci yarı
Belçika Pro Lig Waasland-Beveren Zulte Waregem İkinci yarı
Belçika Pro Lig Mons KV Oostende İkinci yarı
Brezilya Paulista A2 Rio Branco SP 21:00 Sao Bento
Brezilya Paulista A2 Uniao Barbarense Guarani FC İkinci yarı
Brezilya Paulista A2 Capivariano Mirassol FC İkinci yarı
Brezilya Paulista A2 Ferroviaria Guaratingueta İkinci yarı
Brezilya Potiguar 2.Tur Potiguar Mossoro 21:00 Santa Cruz RN
Brezilya Paranaense 1-1.Tur J. Malucelli Atletico Paranaense Devre arası
Macaristan NB I Mezokövesd-Zsory Kecskemeti TE İkinci yarı
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Londrina Parana İkinci yarı
Romanya 1.Lig Steaua Bucarest Dinamo Bucarest İkinci yarı
Brezilya Mineiro 1 Boa EC Guarani MG İkinci yarı
Brezilya Mineiro 1 Tombense Tupi İkinci yarı
Brezilya Mineiro 1 America Mineiro Nacional MG İkinci yarı
Brezilya Mineiro 1 Caldense URT İkinci yarı
Kolombiya Primera A Apertura Fortaleza La Equidad İkinci yarı
İspanya Primera Lig Getafe Espanyol İkinci yarı
İspanya 2.Lig Real Madrid II Tenerife İkinci yarı
İspanya 2.Lig Mallorca Barcelona II İkinci yarı
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Botafogo Macae İkinci yarı
İspanya 3.Lig 3.Grup Alcoyano Badalona İkinci yarı
Fransa 1.Lig Sochaux Bordeaux İkinci yarı
Fransa 1.Lig Rennes Guingamp İkinci yarı
Fransa 1.Lig Nice Toulouse İkinci yarı
Fransa 1.Lig Lorient Bastia İkinci yarı
Fransa 1.Lig Reims Valenciennes İkinci yarı
İspanya 3.Lig 1.Grup Burgos Marino De Luanco İkinci yarı
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Bohemians 1905 Sparta Prag Devre arası
Uruguay Premier Lig Clausura Rentistas Juventud Devre arası
Uruguay Premier Lig Clausura Racing Club Montevideo 2 - 0 Cerro İlk yarı
Uruguay Premier Lig Clausura Sud America 0 - 1 Cerro Largo İlk yarı
Uruguay Premier Lig Clausura Danubio 0 - 1 CA Penarol İlk yarı
Brezilya Mineiro 1 Cruzeiro 2 - 0 Minas İlk yarı
Hollanda Eredivisie Vitesse 2 - 0 Roda İlk yarı
İtalya Serie A Roma 0 - 0 Inter İlk yarı
Kolombiya Primera B Apertura Deportivo Rionegro 0 - 0 Expreso Rojo İlk yarı
Kolombiya Primera B Apertura Real Santander 0 - 0 Universitario Popayan İlk yarı
Arjantin Prim B Metro Atetico Atlanta 0 - 0 Deportivo Merlo İlk yarı
Arjantin Prim B Metro Club Comunicaciones 0 - 0 Fenix İlk yarı
Brezilya Paulista A2 Catanduvense 0 - 1 RB Brasil İlk yarı
Brezilya Gaucho 1-1.Tur Sao Luiz 0 - 0 Novo Hamburgo İlk yarı
Brezilya Gaucho 1-1.Tur Veranopolis 0 - 0 Juventude İlk yarı
Brezilya Gaucho 1-1.Tur EC Sao Jose 0 - 0 Lajeadense İlk yarı
Brezilya Gaucho 1-1.Tur Sao Paulo RS 22:00 Gremio
Portekiz Premier Lig Sporting CP 22:15 Sporting Braga
Kolombiya Primera B Apertura Valledupar 0 - 0 Depor FC İlk yarı
Peru Inca Kupası Grup B Cesar Vallejo 22:30 Los Caimanes
Paraguay Profesyonel Lig Apertura 3 de Febrero 22:30 12 de Octubre
Arjantin Premier Lig Torneo Final Velez Sarsfield 23:00 Boca Juniors
Kolombiya Primera A Apertura Patriotas Boyaca 23:00 Boyaca Chico
İspanya Primera Lig Elche 23:00 Celta Vigo
Şili Primera B Clausura 2.Tur Santiago Morning 23:00 San Marcos
Ekvador Premier A 1.Tur Manta 23:15 Universidad Catolica
Arjantin Premier Lig Torneo Final Atletico Rafaela 23:15 Belgrano Cordoba
Şili Premier Lig Clausura Antofagasta 23:30 Union La Calera
Şili Premier Lig Clausura Huachipato 23:30 O Higgins
Brezilya Paulista A2 Gremio Barueri 23:30 Sao Caetano
Brezilya Mineiro 1 Villa Nova 23:30 Atletico Mineiro
Brezilya Paulista A1 Ponte Preta 23:30 Oeste
Brezilya Paulista A1 Rio Claro 23:30 Paulista
Brezilya Paulista A1 Botafogo SP 23:30 Penapolense
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Flamengo 23:30 Nova Iguaçu
Guatemala Ulusal Lig Clausura Suchitepequez 23:45 CSD Comunicaciones