Maç kaç kaç bitti ? - 02/02/2014

Yeni Zelanda Premiership Canterbury United 2 - 0 Southern United
Yeni Zelanda Premiership Team Wellington 6 - 1 Hawkes Bay United
Yeni Zelanda Premiership Waitakere United 1 - 0 Auckland City
Avustralya A-Lig Brisbane Roar 2 - 1 Central Coast Mariners
Endonezya ISL 1.Tur Doğu Perseru Serui 4 - 1 Persepam Pamekasan
Endonezya ISL 1.Tur Doğu PSM Makassar 1 - 1 Persisam Putra Samarinda
Endonezya ISL 1.Tur Batı Persib Bandung 1 - 0 Sriwijaya
AFC Kupası Eleme Play Off Ravshan 2 - 1 Al Yarmuk Al Rawda
Azerbaycan Premier Lig FK Baku 5 - 1 Revan Baki
Hindistan IFA Shield Grup B Mohun Bagan AC 1 - 0 United Sikkim
Azerbaycan Premier Lig Neftchi Baku 3 - 0 Simurq
Hazırlık Kulüpler Brondby 1 - 1 HB Koge
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Erganispor 0 - 0 Çapakçurspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Tatvan G.Birliği 2 - 0 Van İpekyolu
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Cizre Basraspor 1 - 0 Mardinspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Diyarbakır Yolspor 4 - 0 Muş Ovası
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Girmeli Belediye 0 - 1 Yüksekova Belediye
Azerbaycan Premier Lig Sumqayıt 0 - 3 Qabala
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Dersimspor 1 - 0 Yakutiye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Karsspor 1 - 0 Iğdır Gençlerbirliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Kalkanderespor 0 - 4 Yomraspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Beşikdüzüspor 3 - 0 Göle Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Bayburt İl Özel İdare 6 - 1 Beşirlispor
İspanya 3.Lig 4.Grup Ecija 0 - 0 Algeciras
İspanya 3.Lig 4.Grup Arroyo CP 1 - 1 Cartagena
İspanya 3.Lig 4.Grup Melilla 0 - 0 Sevilla II
İspanya 3.Lig 2.Grup Las Palmas II 3 - 0 Real Madrid III
İspanya 3.Lig 2.Grup Fuenlabrada 1 - 2 Laudio
İspanya 3.Lig 2.Grup Leganes 3 - 0 Barakaldo
Hazırlık Kulüpler Hannover 96 2 - 2 St. Pauli
İspanya Primera Lig Elche 1 - 0 Almeria
İspanya 2.Lig Mallorca 1 - 3 Sporting Gijon
İspanya 3.Lig 3.Grup AE Prat 2 - 1 Levante II
İspanya 3.Lig 3.Grup Sant Andreu 0 - 1 Reus Deportiu
İspanya 3.Lig 3.Grup Atletico Baleares 1 - 1 Badalona
İspanya 3.Lig 3.Grup Espanyol II 1 - 2 UE Llagostera
İspanya 3.Lig 3.Grup Valencia II 2 - 0 Constancia
İspanya 3.Lig 3.Grup LHospitalet 2 - 0 Gimnastic Tarragona
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Faroz Gençlik 0 - 0 Çayelispor
İspanya 3.Lig 1.Grup Celta Vigo II 1 - 3 Real Aviles
İspanya 3.Lig 4.Grup Albacete 3 - 1 La Roda
Portekiz 2.Lig Beira-Mar 0 - 1 Penafiel
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Gümüşhanespor 2 - 1 Yeni Malatyaspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Tarsus İdman Yurdu 1 - 0 Turgutluspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Giresunspor 2 - 1 Kartalspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Göztepe 0 - 0 İnegölspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Aydınspor 1923 2 - 0 Anadolu Selçukluspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Sarıyer 2 - 0 Çankırıspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Kırklarelispor 2 - 1 Dardanelspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Acıpayam Gençlik 0 - 0 İzmirspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Pendikspor 0 - 0 Gaziosmanpaşa
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Muratpaşa Belediyespor 0 - 4 Bodrum Bld Bodrum
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Tokatspor 1 - 3 Hatayspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup İncirliova Bld. 8 - 1 Ispartaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Yeni Bornovaspor 0 - 1 Çiğli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Denizli İl Özel İdare 2 - 2 Kumluca Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Muğlaspor 1 - 0 Sarayköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Didim Belediyespor 2 - 0 Bucak Bld.
AFC Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu Tampines Rovers 1 - 2 South China
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Zonguldak Kömürspor 2 - 0 Körfez Bld.Hereke Yıldız
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Gebzespor 1 - 1 İnegöl Gençlergücü
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kozluspor 2 - 2 Kilimli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kestel Belediyespor 3 - 1 Suadiye Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup İzmit Belediyespor 4 - 1 Bursa Yenişehir Bld.
Türkiye PTT 1. Lig Balıkesirspor 1 - 0 Adana Demirspor
Türkiye PTT 1. Lig 1461 Trabzon 3 - 3 Boluspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 44 Malatyaspor 2 - 2 Malatya İl Özel İdare
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Kilis Belediyespor 2 - 1 Şahinbey Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Elazığ İl Özel İdare 2 - 0 Türkoğlu Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Reyhanlıspor 3 - 0 Adıyaman İl Özel İdare
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup MKE Ankaragücü 3 - 1 Eyüpspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bozüyükspor 0 - 1 Nazilli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Şehit Kamil Bld. 1 - 0 Birecik Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup İskenderun DÇ 2 - 2 Körfez FK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Elbistan Belediyespor 1 - 2 Erzin Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bayrampaşaspor 0 - 1 Pazarspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Alanyaspor 4 - 3 Bugsaşspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Ofspor 0 - 3 Altınordu
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Tepecikspor 1 - 0 Kızılcahamamspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bandırmaspor 3 - 1 İstanbul Güngörenspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Bartınspor 1 - 0 Gölbaşı Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Etimesgut Belediyespor 2 - 0 İskilip Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Sincan Belediyespor 0 - 0 Aksaray Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Safranboluspor 1 - 1 Nevşehir Spor Gençlik
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup MKE Kırıkkalespor 1 - 3 Yeşil Kırşehirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Tosya Bld. 1 - 0 Kastamonuspor
Hollanda Jupiler Lig Den Bosch 0 - 1 Willem II
Türkiye 3.Lig 1.Grup Ankara Demirspor 1 - 1 Kızılcabölükspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Ümraniyespor 3 - 2 Ankara Adliyespor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Bld. Bingölspor Kahramanmaraş BBSK Ertelendi
Türkiye 3.Lig 1.Grup Fatih Karagümrük 0 - 1 Bergama Belediyespor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Silivrispor Siirtspor Ertelendi
Türkiye 3.Lig 1.Grup Beylerbeyi 0 - 0 Adıyamanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Eskişehir Sağlıkspor 1 - 2 Eskişehir Demirspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Tekirova Belediyespor 1 - 1 Trabzon Akçaabat FK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Karasuspor 4 - 1 Akçakoca
Türkiye 3.Lig 1.Grup Derince Bld. 2 - 1 Payas Belediye 1975
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Beyköy Belediyespor 4 - 0 Serdivanspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Yeşil Bursa 2 - 3 Sivas 4 Eylül Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Adapazarı Spor 2 - 1 İscehisarspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Niğde Bld. 1 - 0 Ceyhanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Pozantıspor 1 - 0 Karapınar Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kayseri Yolspor 0 - 1 Karaman Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Anamur Belediyespor 2 - 2 Talasgücü Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kozan Belediyespor 2 - 1 Mersin BŞBld MESKİ
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Toroslar Belediyespor 1 - 1 Osmaniyespor 2011
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Sarayönü Belediyespor 1 - 1 Çatalhüyük Çumra Bld
Türkiye 3.Lig 2.Grup Elazığ Belediyespor 0 - 1 Manavgat Evrensekispor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Ünyespor 1 - 2 Orhangazispor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Maltepespor 2 - 1 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye 3.Lig 2.Grup Elibol Sandıklıspor 2 - 2 Sancaktepe BSK
Türkiye 3.Lig 2.Grup Batman Petrolspor 2 - 0 Balçova Belediyespor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Çorum Bld. 2 - 1 Hacettepe Spor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Bursa Nilüferspor 2 - 1 Erzurum BBSK
Türkiye 3.Lig 2.Grup 68 Yeni Aksarayspor 1 - 0 Çıksalınspor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Karabükspor 3 - 1 SB Elazığspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Tire 1922 6 - 1 Kütahya Özel İdare K.H.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Somaspor 4 - 0 Foça Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Salihli Belediyespor 2 - 1 Edremit Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Uşak Sportif 0 - 5 Manisa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Balıkesir Belediyespor 0 - 2 Erdekspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Tekirdağspor 4 - 2 Lüleburgazspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Yalovaspor 0 - 1 Armutlu Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Babaeskispor 2 - 3 Çerkezköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Edirnespor GK 1 - 0 Halide Edip Adıvar SK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Bozcaadaspor 0 - 1 Vefa
Türkiye 3.Lig 3.Grup Kocaelispor 3 - 2 Kayseri Şekerspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Tuzlaspor 3 - 1 Gölcükspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Kırıkhanspor 2 - 0 Yimpaş Yozgatspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Menemen Belediyespor 1 - 1 Erzincan Refahiyespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Yeni Diyarbakırspor 1 - 0 Şekerspor
Hollanda Eredivisie Utrecht 1 - 1 Ajax
Türkiye 3.Lig 3.Grup Denizli BBSK 1 - 1 Anadolu Üsküdar 1908
Türkiye 3.Lig 3.Grup Belediye Vanspor 1 - 0 Ayvalıkgücü Bld.
Türkiye 3.Lig 3.Grup Keçiörengücü 4 - 1 Arsinspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup İstanbulspor 2 - 0 1930 Bafraspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Soyaspor Gençlik 0 - 0 Zara Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Atakum Belediyespor 2 - 0 Erzincanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Erbaa Güreş İhtisas 0 - 2 Çarşambaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 1926 Bulancakspor 4 - 1 Öz Espiye Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Sorgun Belediyespor 6 - 1 Kelkit Hürriyetspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Yıldızeli Birlikspor 2 - 2 Fatsa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup İlkadım Belediyespor 0 - 0 Merzifonspor
Brezilya Paulista A2 Mirassol FC 2 - 2 Velo Clube
Brezilya Paulista A2 Monte Azul 2 - 1 Ferroviaria
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Çatalcaspor 2 - 0 Çayırovaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Sultangazispor 0 - 2 Büyükçekmecespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Arnavutköy Belediyespor 2 - 0 Yeniköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Kuştepespor 1 - 0 Mudurnuspor
Brezilya Paulista A1 Audax Sao Paulo 4 - 2 Portuguesa
Arnavutluk Süperlig Skenderbeu Korçe 2 - 1 Vllaznia Shkoder
Arnavutluk Süperlig Bylis Ballsh 0 - 0 Flamurtari Vlore
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Dikilitaş 3 - 2 Yeni Çanspor
Lübnan Premier Lig Al Egtmaaey Trablos 0 - 1 Racing Beirut
İskoçya Lig Kupası Yarı Final Hearts 2 - 2 Inverness C.T.
Mısır Premier Lig El Shorta 2 - 2 El Minya
Mısır Premier Lig Telephonaat Bani Suweif 0 - 0 Al Qanah
Mısır Premier Lig Ismaily 1 - 2 Wadi Degla
Mısır Premier Lig Al Masry 1 - 0 Haras El Hodood
İsviçre Süper Lig Luzern 1 - 3 Grasshoppers
İsviçre Süper Lig Lausanne Sports 1 - 3 Basel
Yunanistan Futbol Ligi Notios Fokikos 2 - 2 Olympiakos Volos
Yunanistan Futbol Ligi Notios Acharnaikos 3 - 0 Vyzas
Hindistan IFA Shield Grup B Mohammedan 2 - 1 Sheikh Jamal
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 6 Triglia Rafinas 1 - 1 Kroussonas
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 6 Egaleo 1 - 1 Peristeri
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 6 Kifisia 2 - 2 Agios Nikolaos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 6 Irodotos 3 - 0 Kyanos Astir Vari
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 6 Pannaxiakos 0 - 1 Ermis Zoniana
Malta Premier Lig Mosta 4 - 0 Naxxar Lions
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 5 Panelefsiniakos 2 - 1 Rouvas
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 5 Giouchtas 0 - 0 Trachones
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 5 Mykonos 1 - 2 Pefki
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 5 Doxa Vyrona 1 - 1 Kissamikos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 5 Atsalenios Olympiakos Lavrio
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Ethnikos Sageika 0 - 2 Ermionidas-Ermis
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Messiniakos Kalamata 0 - 0 Missolonghi
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Panopoulou 1 - 3 APO Panargiakos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 PAO Vardas 0 - 1 Kalamata
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Aris Aitolikou 1 - 1 Korinthos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Pannafpliakos 0 - 1 Karaiskakis
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Panarkadikos 0 - 1 Doxa Nea Manolada
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 4 Atromitos Lappa 1 - 1 Achaiki
Tunus 1.Lig CS Sfaxien 2 - 0 Club Africain
Tunus 1.Lig Olympique Beja 1 - 1 Kairouan
Tunus 1.Lig Stade Gabesien 0 - 0 Stade Tunisien
Tunus 1.Lig LPTA Tozeur 1 - 1 Metlaoui
Hazırlık Kulüpler Botev Plovdiv 0 - 0 Zaglebie Lubin
Almanya Bölgesel Lig Batı Fortuna Köln 0 - 2 Rot-Weiss Oberhausen
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 Dotieas Agias 7 - 2 Achilleas Domokou
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 EAP Makrochori Pyrgetos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 Kymi 1 - 0 Lefkadia
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 Lamia 1 - 0 Achilleas Neokaisareia
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 Naousa 0 - 0 Trikala
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 Karditsa 1 - 2 Rigas Feraios
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 3 Chalkis 1 - 0 Machitis Terpsithea
Yunanistan Süper Lig Olympiakos 2 - 1 Panaitolikos
Azerbaycan Premier Lig Inter Baku 2 - 1 AZAL PFK
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Agios Thomas 0 - 5 AE Larissa
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Kastoria 1 - 0 Pyrsos Grevena
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Kozani 3 - 0 Thesprotos
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Doxa 5 - 1 Alki
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Doxa Pentalofos 0 - 1 Ethnikos Filippiades
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Odysseas Kordelio 2 - 0 Olympos Kerkyra
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Keravnos Thesprotikou 2 - 2 Kampaniakos Chalastra
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig AEK Larnaca 0 - 0 Omonia Nicosia
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Oikonomos 3 - 1 Kastor
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 2 Doxa Kranoulas Tilikratis
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 1 Moudania 2 - 1 Evros Soufli
Yunanistan Futbol Ligi Voreios Kavala 2 - 0 Pierikos
Yunanistan Futbol Ligi Voreios Niki Volos 0 - 1 Aiginiakos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 1 Ethnikos Sidirokastro 3 - 2 Digenis Lakkomata
Yunanistan Futbol Ligi Voreios Doxa Dramas 0 - 1 Apollon Kalamarias
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 1 Nestos Chrisoupolis 1 - 2 Panserraikos
Yunanistan Futbol Ligi Voreios Iraklis Thessaloniki 3 - 1 Vataniakos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Grup 1 Byzantio Kokkinokhoma 2 - 0 Kosmio
Fransa 1.Lig Nice 1 - 0 Lille
Avusturya Bundesliga SC Wiener Neustadt 1 - 5 Salzburg
Yunanistan Futbol Ligi Notios Panachaiki 0 - 1 Iraklis Psachna
Yunanistan Futbol Ligi Notios Episkopi 5 - 1 Glyfadas
Hollanda Jupiler Lig Volendam 3 - 1 Almere City
Lübnan Premier Lig Al Ansar 3 - 2 Tadamon Sour
İtalya Lega Pro 1 Grup A Como 4 - 2 Savona
İtalya Lega Pro 1 Grup B Pisa 0 - 0 Catanzaro
İtalya Lega Pro 1 Grup A Venezia 2 - 2 Pavia
İtalya Lega Pro 1 Grup B Salernitana 3 - 0 Barletta
İtalya Lega Pro 1 Grup A Virtus Entella 1 - 1 Vicenza
İtalya Lega Pro 1 Grup B Benevento 3 - 0 Pontedera
İtalya Lega Pro 1 Grup A Lumezzane 0 - 0 Südtirol
İtalya Lega Pro 1 Grup B Lecce 3 - 4 Perugia
İtalya Lega Pro 1 Grup A Pro Patria 2 - 1 San Marino Calcio
İtalya Lega Pro 1 Grup B Frosinone Nocerina
İtalya Lega Pro 1 Grup A Cremonese 2 - 0 Reggiana
İtalya Lega Pro 1 Grup A Carrarese 2 - 0 FeralpiSalo
İtalya Lega Pro 1 Grup B Prato 0 - 1 Paganese
İtalya Lega Pro 1 Grup B Grosseto 1 - 2 Gubbio
İngiltere Premier Lig West Bromwich 1 - 1 Liverpool
Hollanda Eredivisie Twente 3 - 1 Cambuur
Hollanda Eredivisie NEC Nijmegen 1 - 1 Go Ahead Eagles
Belçika 2.Lig Westerlo 2 - 0 Hoogstraten
Belçika 2.Lig Vise 0 - 1 Dessel Sport
AFC Kupası Eleme Play Off Shabab Al Thahrea 1 - 1 Alay
Almanya Oberliga Niederrhein Germania Ratingen 0 - 2 TuRU 1880 Düsseldorf
Almanya Oberliga Niederrhein Schwarz-Weiss Essen 3 - 0 Kapellen-Erft
Almanya Oberliga Niederrhein Sonsbeck 1 - 3 Speldorf
Almanya Oberliga Niederrhein SF Baumberg 0 - 3 Hönnepel-Niedermormter
Almanya Oberliga Niederrhein Rot-Weiss Oberhausen II 2 - 0 Rhede
Almanya Oberliga Niederrhein Bösinghoven 8 - 1 Wesel-Lackhausen
Almanya Oberliga Niederrhein Jahn Dinslaken-Hiesfeld 0 - 0 Rot-Weiss Essen II
Almanya Oberliga Niederrhein Uedesheim 4 - 4 Homberg
Almanya Oberliga Niederrhein Hilden 2 - 2 MSV Duisburg II
İtalya Serie A Sassuolo 1 - 2 Verona
İtalya Serie A Catania 3 - 3 Livorno
İtalya Serie A Chievo 0 - 2 Lazio
İtalya Serie A Atalanta 3 - 0 Napoli
Türkiye Spor Toto Süper Lig Torku Konyaspor 3 - 0 Sivasspor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Akhisar Bld. 3 - 1 Gençlerbirliği
İsviçre Challenge Lig Wil 1900 1 - 0 Winterthur
Türkiye PTT 1. Lig Bucaspor 1 - 0 Fethiyespor
Türkiye PTT 1. Lig Adanaspor 3 - 1 Kahramanmaraşspor
Portekiz 2.Lig Atletico CP 2 - 2 Santa Clara
Hazırlık Kulüpler Lech Poznan 2 - 1 Sparta Prag
Almanya Bundesliga I Hertha Berlin 1 - 3 Nürnberg
AFC Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu Al Suwaiq 0 - 1 Al Qadsia
AFC Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu Shabab Al Ordon 1 - 3 Al Hadd
Malta Premier Lig Birkirkara 1 - 2 Valletta
İspanya 3.Lig 2.Grup Tudelano 1 - 0 Getafe II
Portekiz 2.Lig Trofense 0 - 3 Leixoes
Portekiz 2.Lig UD Oliveirense 4 - 0 Sporting Braga II
Portekiz 2.Lig Benfica II 0 - 0 Desportivo Aves
Portekiz 2.Lig Chaves 1 - 2 Academico Viseu
Portekiz 2.Lig CD Feirense 2 - 0 Tondela
İsviçre Süper Lig Young Boys 2 - 1 Thun
Portekiz 2.Lig Uniao Madeira 4 - 1 Sporting Covilha
Mısır Premier Lig Zamalek 2 - 2 Petrojet
Hazırlık Kulüpler Astra Giurgiu 1 - 0 AIK
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig AEL Limassol 2 - 0 Nea Salamis
İngiltere Championship Watford 2 - 0 Brighton
İngiltere Championship Nottingham Forest 3 - 1 Yeovil
İskoçya Premiership Celtic 1 - 0 St. Mirren
Yunanistan Süper Lig Apollon Smirnis 2 - 3 Atromitos
Yunanistan Süper Lig Veria 0 - 0 Panthrakikos
Yunanistan Süper Lig Kallonis 0 - 2 Asteras Tripolis
Yunanistan Süper Lig Panionios 0 - 1 Ergotelis
İspanya 3.Lig 3.Grup Olimpic De Xativa 2 - 2 Alcoyano
Hollanda Eredivisie RKC Waalwijk 2 - 0 PSV Eindhoven
İspanya 3.Lig 4.Grup Lucena 4 - 0 San Fernando
İspanya 3.Lig 4.Grup Linense 0 - 1 CD Guadalajara
İspanya 3.Lig 4.Grup El Palo 1 - 0 Cadiz
İspanya 3.Lig 2.Grup Toledo 2 - 1 Atletico Madrid II
İspanya 3.Lig 2.Grup Real Union 1 - 1 Huesca
Portekiz 2.Lig Farense 0 - 0 Moreirense
Portekiz 2.Lig Porto II 2 - 0 Maritimo II
İspanya 2.Lig Alaves 1 - 1 Cordoba
Hazırlık Kulüpler CSKA Moscow 0 - 2 Zenit St. Petersburg
İspanya Primera Lig Real Betis 2 - 0 Espanyol
İngiltere Premier Lig Arsenal 2 - 0 Crystal Palace
Arnavutluk Süperlig Teuta Durres 6 - 2 Lushnja
İspanya 2.Lig Real Jaen 0 - 0 Lugo
İspanya 2.Lig Zaragoza 0 - 2 Barcelona II
İspanya 2.Lig Numancia 0 - 0 Girona
İspanya 3.Lig 3.Grup Ontinyent 1 - 2 UE Olot
İspanya 3.Lig 3.Grup Lleida Esportiu 1 - 0 Elche II
Fransa 1.Lig Rennes 2 - 0 Lyon
İspanya 3.Lig 1.Grup Racing Santander 1 - 0 Cultural Leonesa
İspanya 3.Lig 1.Grup SD Logrones 1 - 0 Zamora CF
İspanya 3.Lig 1.Grup Burgos 0 - 1 Tropezon
İspanya 3.Lig 1.Grup Compostela 1 - 2 Guijuelo
İspanya 3.Lig 1.Grup Racing Ferrol 0 - 1 Marino De Luanco
Yunanistan Futbol Ligi Notios Kallithea 1 - 3 Panegialios
Portekiz Premier Lig Belenenses 2 - 1 Sporting Braga
Kolombiya Primera B Apertura Universitario Popayan 3 - 0 Deportivo Pereira
AFC Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu Al Kuwait 1 - 0 Al Shorta
Ekvador Premier A 1.Tur Universidad Catolica 4 - 3 Independiente Del Valle
Almanya Bundesliga I Bayern München 5 - 0 Eintracht Frankfurt
Guatemala Ulusal Lig Clausura Iztapa 1 - 1 Municipal
Türkiye PTT 1. Lig Orduspor 2 - 1 Karşıyaka
Türkiye PTT 1. Lig Samsunspor 2 - 0 Tekden Denizlispor
Ekvador Premier A 1.Tur LDU Quito 1 - 0 El Nacional
Belçika Pro Lig Zulte Waregem 1 - 1 Lokeren
Hazırlık Kulüpler Houston Dynamo 2 - 3 Colorado Rapids
İspanya 2.Lig Tenerife 3 - 0 Mirandes
Türkiye Spor Toto Süper Lig Galatasaray 6 - 0 Bursaspor
Guatemala Ulusal Lig Clausura Universidad San Carlos 5 - 0 Marquense
İspanya 2.Lig Recreativo Huelva 2 - 1 Alcorcon
Yunanistan Süper Lig Platanias 2 - 1 PAOK
İspanya 3.Lig 1.Grup Real Oviedo 0 - 1 Ourense
Meksika Liga MX Clausura Pumas UNAM 3 - 0 Tijuana
Brezilya Paulista A2 Gremio Osasco Batatais İkinci yarı
Guatemala Ulusal Lig Clausura Heredia 4 - 0 Halcones FC
Brezilya Paulista A2 Sao Jose EC 1 - 2 Guarani FC
Hazırlık Kulüpler Costuleni 0 - 3 Rosenborg
İspanya Primera Lig Atletico Madrid 4 - 0 Real Sociedad
Portekiz Premier Lig Sporting CP Academica İkinci yarı
Ekvador Premier A 1.Tur Manta Mushuc Runa İkinci yarı
İsrail Ligat Al Bnei Sakhnin Maccabi Tel Aviv Devre arası
Hazırlık Kulüpler Metalist Kharkiv Shakhtar Donetsk Devre arası
Hazırlık Kulüpler New England Revolution Toronto FC Ertelendi
Brezilya Paulista A1 Ponte Preta Corinthians Devre arası
Brezilya Paulista A1 Palmeiras Sao Paulo Devre arası
Şili Premier Lig Clausura Cobreloa Audax Italiano Devre arası
Şili Premier Lig Clausura Cobresal CSD Rangers Devre arası
Bolivya LFPB Clausura Bolivar 1 - 1 Wilstermann İlk yarı
Bolivya LFPB Clausura Guabira 0 - 0 Nacional Potosi İlk yarı
Venezuela Premier Lig Clausura Yaracuyanos 1 - 0 Deportivo Petare İlk yarı
İtalya Serie A Juventus 0 - 0 Inter İlk yarı
Uruguay Premier Lig Clausura El Tanque Sisley 22:00 Centro Atletico Fenix
Uruguay Premier Lig Clausura Montevideo Wanderers 22:00 Cerro
Bolivya LFPB Clausura Real Potosi 22:00 Blooming
Bolivya LFPB Clausura Sport Boys Warnes 22:00 San Jose
Kolombiya Primera B Apertura Llaneros 22:00 Real Cartagena
Kolombiya Primera B Apertura Expreso Rojo 22:00 Union Magdalena
Kolombiya Primera B Apertura Real Santander 22:00 Atletico Bucaramanga
Kolombiya Primera B Apertura Jaguares De Cordoba 22:00 Bogota
Ekvador Premier A 1.Tur LDU Loja 22:00 Barcelona SC
Şili İkinci Lig Deportes Linares 22:00 Trasandino
Venezuela Premier Lig Clausura Zulia 22:00 Carabobo
İspanya Primera Lig Athletic Bilbao 22:00 Real Madrid
Fransa 1.Lig Marseille 22:00 Toulouse
Şili Primera B Clausura 1.Tur Güney Naval 22:00 Santiago Morning
Şili Premier Lig Clausura Antofagasta 22:00 Universidad Chile
Honduras Ulusal Lig Clausura Deportes Savio 22:00 CD Victoria
Kolombiya Primera A Apertura Itagüi Ditaires 22:15 Atletico Huila
Venezuela Premier Lig Clausura Estudiantes De Merida 22:30 Mineros De Guayana
Venezuela Premier Lig Clausura Deportivo La Guaira 22:30 Trujillanos
Ekvador Premier A 1.Tur Emelec 23:00 Deportivo Cuenca
Panama LPF Clausura Arabe Unido 23:00 San Francisco
Panama LPF Clausura Chepo 23:00 Plaza Amador
Panama LPF Clausura Tauro FC 23:00 Sporting San Miguelito
Şili Primera B Clausura 1.Tur Kuzey Union San Felipe 23:00 Copiapo
Şili Primera B Clausura 1.Tur Güney Barnechea 23:00 Curico Unido
Honduras Ulusal Lig Clausura Vida 23:00 CD Real Sociedad
Honduras Ulusal Lig Clausura Platense 23:00 Parrillas One
Venezuela Premier Lig Clausura Deportivo Tachira 23:30 Deportivo Lara
Brezilya Paulista A1 Paulista 23:30 XV De Piracicaba
Brezilya Paulista A1 Penapolense 23:30 Mogi Mirim