Maç kaç kaç bitti ? - 03/03/2013

Avustralya A-Lig Wellington Phoenix 1 - 0 Melbourne Heart
Japonya J-Lig Kashiwa Reysol 3 - 1 Kawasaki Frontale
Japonya J2-Lig Tochigi SC 0 - 1 Matsumoto Yamaga
Japonya J2-Lig JEF United Chiba 0 - 1 Consadole Sapporo
Japonya J2-Lig FC Gifu 0 - 2 Yokohama FC
Japonya J2-Lig Tokushima Vortis 0 - 1 Vissel Kobe
Avustralya Güney Avustralya Adelaide Raiders 4 - 3 West Torrens Birkalla
Kore Halk Cumhuriyeti K-Lig Seongnam 1 - 2 Suwon Bluewings
Kore Halk Cumhuriyeti K-Lig Incheon United 0 - 0 Gyeongnam FC
Kore Halk Cumhuriyeti K-Lig Busan I Park 2 - 2 Gangwon
Japonya J2-Lig Tokyo Verdy 0 - 1 Avispa Fukuoka
Japonya J2-Lig Giravanz Kitakyushu 1 - 2 Kataller Toyama
Japonya J2-Lig Roasso Kumamoto 1 - 2 Gainare Tottori
Avustralya A-Lig Melbourne Victory 5 - 0 Newcastle Jets
Endonezya Süper Lig Persiram Raja Ampat 0 - 0 Persidafon
Hong Kong HKFA 1.Lig Wofoo Tai Po 1 - 1 Hong Kong Rangers
Japonya J2-Lig Mito Hollyhock 1 - 1 Thespa Kusatsu
Japonya J2-Lig Fagiano Okayama 1 - 1 V-Varen Nagasaki
Japonya J2-Lig Ehime FC 3 - 1 Montedio Yamagata
Endonezya Süper Lig Persipura Jayapura 4 - 1 Barito Putra
Kore Halk Cumhuriyeti K-Lig Daejeon Citizen 1 - 3 Jeonbuk Motors
Japonya J2-Lig Gamba Osaka 3 - 3 Kyoto Sanga
Endonezya Süper Lig Persiwa Wamena 2 - 0 Persiba Balikpapan
Endonezya Süper Lig Persib Bandung 3 - 1 Persija Jakarta
Vietnam Süper Lig Dong Nai 1 - 0 The Vissai Ninh Binh
Vietnam Süper Lig SHB-Da Nang FC 2 - 0 Kien Giang
Hong Kong HKFA 1.Lig Citizen AA 0 - 1 South China
Gürcistan Kupa 2.Tur Shukura Kobuleti 12:00 Chikhura Sachkhere
Gürcistan Kupa 2.Tur FC Zugdidi 12:00 Sioni Bolnisi
Vietnam Süper Lig Song Lam Nghe An 2 - 1 Xi Mang Hai Phong
Azerbaycan Topaz Premier Lig Kapaz Ganja 1 - 1 Simurg
Ermenistan Kupa Çeyrek Final Ulisses 0 - 0 FC Mika
Ermenistan Kupa Çeyrek Final Shirak 1 - 0 Ararat Yerevan
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Erganispor 2 - 2 Tatvan Gençlerbirliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Bismil Belediye 5 - 1 Dersimspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Muşovası 4 - 3 Hakkari Zapspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Kızıltepe Barışspor 1 - 1 Kurtalanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Gercüş Bağlarspor 4 - 1 Diyarbakır Kayapınar
İspanya 3.Lig 2.Grup Athletic Bilbao II 3 - 1 Amorebieta
İspanya 3.Lig 4.Grup Real Betis II 0 - 3 Cacereno
Türkiye 3.Lig 2.Grup Trabzon Kanuni FK 0 - 4 Ümraniyespor
Hindistan I-Lig Air India 1 - 2 ONGC
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Iğdır Üniversitesi 1 - 2 Kelkit Hürriyetspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Bayburt İl Özel İdare 2 - 0 Araklıspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Arhavispor 0 - 0 Sarıkamış Esnafspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Kalkanderespor 7 - 3 Ardahanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Karsspor 2 - 0 Yakutiye
Kazakistan Süper Kupa Lokomotiv Astana 2 - 3 Shakhter Karagandy
İspanya 3.Lig 3.Grup Gimnastic Tarragona 4 - 1 Mallorca II
İspanya 3.Lig 3.Grup Espanyol II 3 - 0 Levante II
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Bağcılar 3 - 1 Kırklareli Sanayi
İspanya 3.Lig 3.Grup Huracan Valencia 2 - 0 Sant Andreu
İspanya 3.Lig 3.Grup Hospitalet 2 - 1 Villarreal II
İspanya 3.Lig 3.Grup Badalona 1 - 0 Binissalem
İspanya 3.Lig 3.Grup Ontinyent 1 - 0 Constancia
İspanya 3.Lig 3.Grup Valencia II 4 - 1 AE Prat
İspanya 3.Lig 3.Grup Alcoyano 1 - 1 Reus Deportiu
İspanya 3.Lig 2.Grup Racing Santander II 3 - 1 Gimnastica Torrelavega
İspanya 3.Lig 2.Grup Real Zaragoza II 1 - 3 Lleida Esportiu
İspanya 3.Lig 4.Grup Melilla 0 - 1 Loja CD
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Trabzon İdmangücü 1 - 0 Çarşambaspor
Özbekistan PFL Pakhtakor Tashkent 2 - 0 Navbahor Namangan
Azerbaycan Topaz Premier Lig AZAL PFK 6 - 1 Qabala
Azerbaycan Topaz Premier Lig FK Baku 2 - 1 Revan Baki
Azerbaycan Topaz Premier Lig Khazar Lankaran 2 - 2 Sumgayet
Azerbaycan Topaz Premier Lig Turan Tovuz 2 - 3 Neftchi Baku
Türkiye PTT 1. Lig 1461 Trabzon 1 - 0 Şanlıurfaspor
İspanya 3.Lig 1.Grup CD Marino 1 - 1 SS Reyes
Türkiye PTT 1. Lig Tavşanlı Linyitspor 0 - 0 Adanaspor
İspanya 3.Lig 1.Grup Atletico Madrid II 1 - 0 Tenerife
Türkiye PTT 1. Lig G.Antep Bld.Spor 0 - 1 Manisaspor
İspanya 3.Lig 1.Grup Real Madrid III 1 - 2 Getafe II
Tayland Premier Lig Buriram FC 1 - 0 Bangkok Glass FC
İspanya 3.Lig 1.Grup Leganes 2 - 0 Marino De Luanco
Tayland Premier Lig Buriram PEA 1 - 1 Suphanburi
İspanya 3.Lig 1.Grup Real Aviles 2 - 0 Guijuelo
Tayland Premier Lig Sisaket 0 - 0 Chainat
Moldova 1.Lig Speranta Crihaana Veche 0 - 2 Sheriff
Moldova 1.Lig Dacia 1 - 1 Academia UTM
Moldova 1.Lig Nistru 2 - 0 Zimbru
İspanya 2.Lig Huesca 0 - 1 Alcorcon
İspanya Primera Lig Granada 1 - 2 Mallorca
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Yeni Malatyaspor 1 - 0 Kızılcahamamspor A.Ş.
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup İnegölspor 3 - 2 Körfez Futbol Kulübü
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Çamlıdere Şekerspor 0 - 2 İskenderun Demir Çelikspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Kırklarelispor 2 - 1 Gaziosmanpaşa
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Bayrampaşaspor 3 - 0 Alanyaspor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Balıkesirspor 2 - 0 Denizli Belediyespor
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Anadolu Selçukluspor 0 - 3 Altay
Türkiye 2.Lig Beyaz Grup Eyüpspor 2 - 2 Tokatspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Sarıyer 1 - 2 Tepecikspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Sakaryaspor 2 - 2 Fethiyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Polatlı Bugsaşspor 1 - 0 Ünyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Pendikspor 2 - 0 Bozüyükspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Tarsus İdman Yurdu 3 - 0 Çankırıspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Giresunspor 0 - 0 Turgutluspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Kahramanmaraşspor 2 - 0 İstanbul Güngörenspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Nazilli Belediyespor 1 - 1 Bandırmaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Kepez Belediyespor 1 - 1 Sarayköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Isparta İl Özel İdare 1 - 4 Bucak Bld.Oğuzhanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Kızılcabölükspor 3 - 2 Muratpaşa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bodrum Bld Bodrumspor 2 - 0 Manavgat Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Kumluca Belediyespor 2 - 3 Çiğli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bozyaka Yeşiltepe 2 - 0 Muğlaspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Belediye Vanspor 2 - 1 Sandıklıspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Anadolu Üsküdar 1908 1 - 1 Diyarbakır BŞB.Spor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Siirtspor 2 - 1 Bergama Belediyespor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Ankara Demirspor 1 - 1 Beşikdüzüspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Gölcükspor 1 - 2 Kayseri Şekerspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Kastamonuspor 0 - 1 İstanbulspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Çorumspor 1 - 2 Pazarspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Orhangazispor 0 - 1 Kırıkhanspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Tekirova Belediyespor 1 - 1 Fatih Karagümrük
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Tekirdağspor 2 - 3 Sultanbeyli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Edirnespor Gençlik 1 - 1 İncirlispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Babaeskispor 0 - 0 Tuzlaspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Adıyamanspor 0 - 0 Kilimli Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Akdeniz Belediyespor 1 - 1 Niğde Belediyespor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Batman Petrolspor 2 - 1 Manavgat Evrenseki
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kayseri Yolspor 1 - 2 Çatalhüyük Çumra Bld
Türkiye 3.Lig 2.Grup Sivas 4 Eylül Bld. 0 - 2 Dardanelspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Mersin BŞBld MESKİ 2 - 1 Selçuklu Belediyespor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Bursa Nilüferspor 1 - 1 Silivrispor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Ceyhanspor 0 - 0 68 Yeni Aksarayspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Gebzespor 1 - 0 İskenderunspor 1967
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Pozantıspor 2 - 1 Kocasinan Şimşek
Türkiye 3.Lig 2.Grup Menemen Bld. 1 - 1 Derince Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Karaman Belediyespor 2 - 0 Adana Gençlerbirliği
Türkiye 3.Lig 2.Grup Erzincan Refahiyespor 0 - 0 Belediye Bingölspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Sarayönü Belediyespor 1 - 1 Toroslar Belediyespor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Aydınspor 1923 2 - 2 Hacettepe
Ukrayna Premier Lig Zorya Lugansk 2 - 1 Hoverla Zakarpattia
İtalya Serie A Torino 0 - 0 Palermo
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Bulancak Belediye 1 - 1 1930 Bafraspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Ordu Altaş Soyaspor 1 - 0 Sivas İl Özel İdare
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Zara Belediyespor 1 - 1 Erbaa Güreş İhtisas
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Atakum Belediyespor 0 - 0 Fatsa Belediyespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Keçiörengücü 5 - 1 Yimpaş Yozgatspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Yeni Amasyaspor 0 - 1 Öz Espiye Belediyespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Beylerbeyi 0 - 0 Isparta Emrespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Dikbıyık Belediyespor 1 - 2 Yomraspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Elazığ Belediyespor 0 - 2 Erzurum Bş.Bld.
Türkiye 3.Lig 3.Grup Sancaktepe Belediyespor 2 - 1 Oyak Renaultspor
Hollanda Casino Eredivisie NEC Nijmegen 0 - 3 Feyenoord
Türkiye 3.Lig 3.Grup Mardinspor 0 - 3 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Eskişehir Sağlıkspor 0 - 2 Çıksalınspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Arsinspor 1 - 1 Gümüşhanespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Beyköy Belediyespor 1 - 1 İstanbulspor (BAL)
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup AS Akyazı 1 - 3 Eskişehir Demirspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Diyarbakırspor 0 - 1 Maltepespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Kocaelispor 3 - 1 Çorum Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kocaalispor 0 - 1 Akçakoca
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Dikilitaş 1 - 1 Kütahya Dumlupınar Ünv.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Altınova Belediyespor 3 - 0 Mudanyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Bartınspor 1 - 1 Yahşihanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Gönen Belediyespor 1 - 1 Büyükçekmecespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Eskipazar Belediyespor 0 - 5 Zonguldak Kömürspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Sincan Belediyespor 2 - 1 Geredespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bursa Merinosspor 1 - 0 Beykozspor 1908
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Kozluspor 3 - 0 Ankara Adliyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Ayvalıkgücü Belediyespor 1 - 2 Armutlu Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup MKE Kırıkkalespor 2 - 2 Akyurt Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bursa Yenişehir Bld. 1 - 2 Balıkesir Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Tosya Belediyespor 0 - 0 Sorgun Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Ostimspor 3 - 2 İskilip Belediyespor
Tayland Premier Lig Chiangrai United 1 - 3 TOT
Türkiye Spor Toto Süper Lig Antalyaspor 5 - 2 Gaziantepspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Sökespor 1 - 1 Çine Madranspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup İscehisarspor 3 - 2 İzmirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Emirdağspor 0 - 0 İzmir İl Özel İdaresi
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Uşak İl Özel İdare 1 - 2 Salihli Belediyespor
Türkiye Spor Toto Süper Lig Kayserispor 2 - 1 Mersin İdman Yurdu
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Manisa İl Özel İdaresi 2 - 3 Manisa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Didim Belediyespor 1 - 1 Uşak Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Erzin Belediyespor 0 - 0 Elazığ İl Özel İdare
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup 44 Malatyaspor 1 - 0 K.Maraş Beyoğluspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Şehit Kamil Bld. 3 - 3 Birecik Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Elbistan Belediyespor 2 - 0 Şahinbey Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Kadirlispor 2 - 0 Kilis Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Sultangazispor 2 - 1 Suadiye Belediye
İsveç Svenska Kupası Grup 4 AIK Stockholm 1 - 2 Halmstads BK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Çatalcaspor 0 - 0 Adapazarı Spor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Vefa 1 - 0 Bigaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Küçükçekmece 2 - 3 Kestel Belediyespor
Endonezya Süper Lig Persepam Madura 3 - 1 Mitra Kukar
Ürdün 1.Lig Al Sareeh 3 - 1 Mansheyat
Uruguay Premier Lig Clausura Fenix 0 - 1 Racing Club Montevideo
Lübnan Premier Lig Shabab Al Sahel 1 - 2 Al Egtmaaey Trablos
Lübnan Premier Lig Shabab Al Ghazieh 0 - 1 Al Akhaa Al Ahli
Almanya Bundesliga II FSV Frankfurt 1 - 1 Köln
Almanya Bundesliga II 1860 München 1 - 1 Ingolstadt 04
Almanya Bundesliga II VfR Aalen 0 - 1 St. Pauli
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Energie Cottbus II 1 - 1 Lokomotive Leipzig
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Hertha BSC II 2 - 0 Auerbach
İsviçre Süper Lig Young Boys 2 - 0 St. Gallen
İsviçre Süper Lig Servette 1 - 2 Basel
İskoçya Kupa Çeyrek Final Dundee FC 1 - 2 Dundee United
Slovenya 1.Lig Domzale 1 - 1 Koper
Sırbistan Süperlig Rad Belgrade 1 - 1 Crvena Zvezda
Malta Premier Lig Düşme Grubu Floriana 1 - 1 Balzan Youths
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı Freiburg II 1 - 1 Homburg
Yunanistan Futbol 2.Ligi Kuzey Grubu Zakynthos APS 0 - 3 Apollon Kalamarias
Yunanistan Futbol 2.Ligi Kuzey Grubu Oikonomos Anagennisi Karditsas
Yunanistan Futbol 2.Ligi Kuzey Grubu Aiginiakos 1 - 0 Ethnikos Sidirokastro
Yunanistan Futbol 2.Ligi Kuzey Grubu Odysseas Kordelio 2 - 1 Kassiopi
Yunanistan Futbol 2.Ligi Kuzey Grubu Vataniakos 3 - 1 Tirnavos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Kuzey Grubu Tilikratis 1 - 0 Doxa Kranoulas
Danimarka Süperlig FC Nordsjaelland 1 - 0 Horsens
Karadağ 1.Lig Petrovac 1 - 1 Mornar Bar
Almanya Bölgesel Lig Bayern Nürnberg II 3 - 0 Frohnlach
Makedonya 1.Lig Metalurg Skopje 0 - 0 Teteks
Makedonya 1.Lig Sileks 4 - 0 Drita Bogovinje
Fransa 1.Lig Brest 1 - 1 Lyon
Arnavutluk Süperlig Apolonia Fier 1 - 3 Vllaznia Shkoder
İsveç Svenska Kupası Grup 8 Atvidaberg 3 - 1 Jönköpings Södra
Yunanistan Futbol Ligi Iraklis Thessaloniki 0 - 0 Niki Volos
Yunanistan Futbol Ligi Kallonis 3 - 0 Thrasyvoulos Fylis
Almanya 3.Lig Darmstadt 98 1 - 2 Hallescher FC
Arnavutluk Süperlig Tomori Berat 1 - 2 Kastrioti Kruje
Yunanistan Futbol Ligi Kavala 2 - 1 Panachaiki
Yunanistan Futbol Ligi Anagenisi Giannitsa 0 - 0 Kallithea
Yunanistan Futbol 2.Ligi Güney Grubu Proodeftiki 1 - 1 Fostiras Tavros
Yunanistan Futbol 2.Ligi Güney Grubu Chania 1 - 0 Korinthos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Güney Grubu Ethnikos Asteras Panegialios
Yunanistan Futbol Ligi Ethnikos Gazoros 0 - 1 Vyzas FC
Yunanistan Futbol 2.Ligi Güney Grubu Acharnaikos 2 - 1 Episkopi
Yunanistan Futbol Ligi Panaitolikos 1 - 0 Fokikos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Güney Grubu Paniliakos 1 - 2 Rouvas
Yunanistan Futbol Ligi Anagennisi Epanomis 0 - 0 Panserraikos
Yunanistan Futbol 2.Ligi Güney Grubu Glyfadas 0 - 0 Kalamata
Yunanistan Futbol Ligi Doxa Dramas 1 - 1 Iraklis Psachna
Azerbaycan Topaz Premier Lig Karabağ 0 - 0 Inter Baku
Türkiye PTT 1. Lig Samsunspor 1 - 1 Konyaspor
Türkiye PTT 1. Lig Bucaspor 0 - 0 Ankaragücü
Almanya Bölgesel Lig Batı Köln II 2 - 3 Rot-Weiss Oberhausen
Yunanistan Süper Lig Levadiakos 1 - 4 Xanthi
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Anse Reunion 15:00 Gor Mahia
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu SuperSport United 15:00 Don Bosco
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Liga Muçulmana 15:00 Gaborone United
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Douanes 15:00 Mogas 90
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Sahel 15:00 Rail Club Kadiogo
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Police FC 15:00 LLB Academic
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu US Bitam 15:00 Guadalupe
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Mbabane Highlanders 15:00 TCO Boeny
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu HLM FC De Dakar 15:00 GAMTEL
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu Diables Noir 15:00 New Edubiase
Brezilya Paulista A2 Noroeste 1 - 3 Guaratingueta
CAF Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu US Bougouni 15:00 Unisport Bafang
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Havelse 7 - 0 Victoria Hamburg
Brezilya Paulista A2 Monte Azul 0 - 2 Sao Jose EC
Brezilya Paulista A2 Rio Claro 3 - 2 Gremio Osasco
Almanya Bölgesel Lig Kuzey VfB Oldenburg 1 - 1 Meppen
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Lübeck Werder Bremen II Ertelendi
Polonya Ekstraklasa Korona Kielce 1 - 1 Slask Wroclaw
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Omonia Aradippou 15:30 Ermis Aradippou
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Ethnikos Assias 15:30 PAEEK
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig APEP 15:30 Othellos Athienou
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Onisilos 15:30 Akritas
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig N&S Erimis 15:30 AE Zakakiou
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig Anagennisi Deryneia 15:30 Halkanoras
Belçika Kupa Yarı Final Kortrijk 1 - 2 Cercle Brugge
Bulgaristan B PFG Sliven 15:30 Pirin Blagoevgrad II
Bulgaristan B PFG Shumen 2010 15:30 Spartak Varna
Bulgaristan B PFG Septemvri Simitli 15:30 Rakovski 2011
Bulgaristan B PFG Lyubimets 2007 15:30 Svetkavitsa Targovishte
Bulgaristan B PFG Chavdar Etropole 15:30 Spartak 1919 Pleven
Bulgaristan B PFG Pirin Razlog 15:30 Kaliakra Kavarna
Hollanda Casino Eredivisie Roda 4 - 1 Groningen
Slovakya Süper Lig Senica 0 - 3 Ruzomberok
Hollanda Casino Eredivisie RKC Waalwijk 2 - 1 AZ Alkmaar
İtalya Lega Pro 1 Grup B Frosinone 2 - 1 Latina
İtalya Lega Pro 1 Grup B Barletta 1 - 2 Gubbio
İtalya Lega Pro 1 Grup B Andria BAT 1 - 1 Benevento
İtalya Lega Pro 1 Grup B Pisa 0 - 0 Paganese
İtalya Lega Pro 1 Grup B Prato 2 - 1 Carrarese
İtalya Lega Pro 1 Grup B Perugia 1 - 1 Avellino
İtalya Lega Pro 1 Grup B Nocerina 1 - 1 Catanzaro
İtalya Lega Pro 1 Grup A Cremonese 1 - 1 Virtus Entella
İtalya Lega Pro 1 Grup A AlbinoLeffe 3 - 0 Reggiana
İtalya Lega Pro 1 Grup A Portosummaga 1 - 0 Cuneo
İtalya Lega Pro 1 Grup A Lumezzane 1 - 1 Carpi
İtalya Lega Pro 1 Grup A Pavia 2 - 1 Como
İtalya Lega Pro 1 Grup A Sudtirol 2 - 1 Treviso
İtalya Lega Pro 1 Grup A FeralpiSalo 1 - 0 Tritium
Güney Afrika PSL Platinum Stars 2 - 2 Pretoria University
Güney Afrika PSL Maritzburg United 2 - 1 Black Leopards FC
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Dibba Al Fujairah 1 - 2 Banni Yas
Moldova 1.Lig Olimpia Balti 1 - 3 CSCA Rapid Chisinau
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Jazz 3 - 0 MynPa
Brezilya Paulista A2 Santacruzense 1 - 0 Rio Branco SP
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Al Nasr 4 - 1 Dubai
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Djabal Club 16:00 Orlando Pirates
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Centre Chiefs 16:00 Maxaquene
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Sporting Principe 16:00 Enugu Rangers
Slovenya 1.Lig Rudar Velenje 3 - 0 Aluminij
Bulgaristan A PFG Chernomorets Burgas 0 - 2 Levski Sofia
İtalya Serie A Siena 0 - 2 Atalanta
Ukrayna Premier Lig Tavriya Symferopol 0 - 2 Karpaty Lviv
İtalya Serie A Fiorentina 2 - 1 Chievo
İtalya Serie A Bologna 3 - 0 Cagliari
İtalya Serie A Sampdoria 1 - 0 Parma
İtalya Serie A Catania 2 - 3 Inter
İtalya Serie A Pescara 0 - 1 Udinese
Belçika 2.Lig White Star Woluwe 1 - 0 Heist
Çek Cumhuriyeti Czech Liga FK Baumit Jablonec 2 - 0 Zbrojovka Brno
Belçika 2.Lig KV Oostende 4 - 1 Vise
Belçika 2.Lig Oudenaarde 0 - 1 Mouscron Peruwelz
Belçika 2.Lig Eendracht Aalst 0 - 2 Lommel United
Arnavutluk 1.Lig Butrinti Sarande 16:00 Ada Velipoje
Arnavutluk 1.Lig Pogradeci 16:00 Gramshi
Arnavutluk 1.Lig Mamurrasi 16:00 Beselidhja Lezhe
Arnavutluk 1.Lig Burreli 16:00 KS Kamza
Arnavutluk 1.Lig Iliria Fushe Kruje 16:00 Himara
İsveç Svenska Kupası Grup 7 Nyköpings BIS 2 - 1 Kalmar
İsveç Svenska Kupası Grup 8 Djurgardens 3 - 0 Umea FC
Almanya Bölgesel Lig Batı Velbert 0 - 1 Fortuna Düsseldorf II
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Real De Banjul 16:00 FUS Rabat
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Sewe 16:00 Horoya
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Diamond Stars 16:00 AFAD
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu URA 16:00 Cotonsport
Fas GNF 1 KAC Kenitra 1 - 0 Hassania Agadir
Türkiye Spor Toto Süper Lig Bursaspor 1 - 0 Sivasspor
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Gazelle 16:00 Zamalek
CAF Şampiyonlar Ligi Ön Eleme Turu Tusker 16:00 St. Michel United
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur MaPS Masku 2 - 1 SalPa Salo
Almanya Bundesliga I Hoffenheim 0 - 1 Bayern Munich
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Ayia Napa 1 - 4 Enosis Neon Paralimni
Fas GNF 2 AS Sale 17:00 Temara
Fas GNF 2 Racing De Casablanca 17:00 Kasba Tadla
Fas GNF 2 Olympique Marrakech 17:00 Tihad Casablanca
Fas GNF 2 Youssoufia Berrechid 17:00 Rachad Bernoussi
Malta Premier Lig Şampiyonluk Grubu Mosta 0 - 3 Tarxien Rainbows
Avusturya Bundesliga Wolfsberger AC 2 - 1 Rapid Wien
Lüksemburg National Lig Grevenmacher 0 - 0 F91 Dudelange
Lüksemburg National Lig Union Kayl-Tetange 0 - 2 Racing Union
Lüksemburg National Lig Etzella Ettelbrück 0 - 4 Differdange 03
Lüksemburg National Lig RM Hamm Benfica 2 - 0 Wiltz
Lüksemburg National Lig UN Kaerjeng 1 - 1 Jeunesse Canach
İsviçre Süper Lig Lausanne Sports 0 - 0 Grasshoppers
Katar Yıldızlar Ligi Al Wakrah 0 - 1 Al Jaish
Angola Girabola Sagrada Esperanca 17:00 Aviacio ASA
Angola Girabola Petroleos de Namibe 17:00 Benfica Luanda
Angola Girabola Kabuscorp Palanca 17:00 Desportivo Huila
San Marino Şampiyona Pennarossa 17:00 Fiorentino
San Marino Şampiyona Domagnano 17:00 San Giovanni
San Marino Şampiyona Virtus 17:00 Murata
İsveç Svenska Kupası Grup 4 Örgryte 2 - 1 Syrianska FC
İsveç Svenska Kupası Grup 6 Helsingborgs 1 - 1 Assyriska
İsviçre Challenge Lig Biel-Bienne 0 - 1 Lugano
İsviçre Challenge Lig Chiasso 0 - 3 Wohlen
Umman 1.Lig Al Shabab 0 - 0 Al Suwaiq
İngiltere Non League Premier Kuzey United of Manchester 1 - 1 North Ferriby United
Portekiz 2.Lig CD Feirense 1 - 2 UD Oliveirense
Portekiz 2.Lig Arouca 3 - 1 Maritimo II
Portekiz 2.Lig Trofense 3 - 2 Atletico CP
Portekiz 2.Lig Belenenses 1 - 0 Desportivo Aves
İspanya 3.Lig 1.Grup Rayo Vallecano II 2 - 2 Fuenlabrada
İngiltere Non League Premier Isthmian Cray Wanderers 0 - 0 Leiston
Fas GNF 1 Chabab Rif Hoceima 0 - 1 Wydad Casablanca
İskoçya Kupa Çeyrek Final Kilmarnock 2 - 4 Hibernian
İspanya 2.Lig Hercules 0 - 2 Almeria
Moldova 1.Lig FC Tiraspol 3 - 0 Iskra-Stali
Yunanistan Süper Lig PAOK 4 - 2 Panionios
Yunanistan Süper Lig PAS Giannina 1 - 2 Asteras Tripolis
Macaristan NB I Papa TFC 0 - 3 Ferencvaros
İspanya 3.Lig 3.Grup Orihuela 2 - 0 Yeclano
İspanya 3.Lig 3.Grup Olimpic De Xativa 0 - 0 Llagostera
İspanya 3.Lig 2.Grup Tudelano 1 - 1 Sestao
İspanya 3.Lig 2.Grup Teruel 1 - 0 Eibar
İspanya 3.Lig 4.Grup Almeria II 1 - 0 Lucena
Mısır Premier Lig Ismaily 0 - 1 Petrojet
Fransa 3.Lig Epinal 1 - 0 Metz
Hollanda Casino Eredivisie ADO Den Haag 3 - 1 Heracles Almelo
Portekiz Premier Lig Rio Ave 0 - 2 Estoril
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig AEK Larnaca 0 - 1 APOEL Nicosia
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Olympiakos Nicosia 2 - 2 Alki
Polonya Ekstraklasa Gornik Zabrze 1 - 2 Jagiellonia Bialystok
Romanya 1.Lig Petrolul Ploieşti 2 - 1 CSMS Iaşi
İzlanda Lig Kupası Grup A Fylkir 3 - 1 FH Hafnarfjördur
Bulgaristan A PFG Ludogorets Razgrad 2 - 0 Cherno More Varna
İspanya 3.Lig 2.Grup Deportivo Alaves 0 - 1 Osasuna II
İspanya 3.Lig 2.Grup Barakaldo 1 - 1 Pena Sport
İspanya 3.Lig 2.Grup Izarra 2 - 1 UD Logrones
Danimarka Süperlig Brondby 0 - 2 Randers FC
İspanya 3.Lig 2.Grup SD Logrones 0 - 4 Noja
İspanya 3.Lig 4.Grup La Roda 1 - 2 Linense
İspanya 3.Lig 4.Grup Villanovense 0 - 2 Albacete
İspanya 3.Lig 4.Grup San Fernando 0 - 0 Ecija
İspanya 3.Lig 4.Grup Cartagena 2 - 3 Sevilla II
İspanya 3.Lig 4.Grup Arroyo CP 0 - 0 San Roque
İspanya 3.Lig 4.Grup Real Jaen 1 - 0 Atletico Sanluqueno
İspanya 3.Lig 4.Grup Cadiz 2 - 2 UCAM Murcia
İzlanda Lig Kupası Grup C Thor Akureyri 3 - 5 UMF Stjarnan
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Hradec Kralove 0 - 2 Sigma Olomouc
Fransa 1.Lig Marseille 2 - 1 Troyes
İngiltere Premier Lig Tottenham 2 - 1 Arsenal
Peru Premier Lig Apertura Leon de Huanuco 0 - 0 Melgar
Portekiz 2.Lig Freamunde 1 - 1 Sporting Covilha
Portekiz 2.Lig Braga B 3 - 1 Penafiel
Portekiz 2.Lig Santa Clara 1 - 0 Vitoria Guimaraes B
İspanya 3.Lig 1.Grup Salamanca 0 - 0 RSD Alcala
İspanya 3.Lig 1.Grup Zamora 1 - 0 Coruxo
İspanya 3.Lig 1.Grup Ourense 0 - 0 Real Oviedo
İspanya 2.Lig Numancia 2 - 0 Racing Santander
İspanya 2.Lig Mirandes 1 - 0 Lugo
İspanya 2.Lig CD Guadalajara 1 - 1 Sabadell
İspanya 2.Lig Real Murcia 3 - 1 Xerez
İspanya Primera Lig Espanyol 0 - 0 Valladolid
Portekiz Premier Lig Maritimo 1 - 1 Moreirense
Portekiz Premier Lig Gil Vicente 1 - 2 Nacional Madeira
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Ajman 2 - 2 Al Shabab Dubai
Birleşik Arap Emirlikleri UFL Al Ain 1 - 0 Al Jazeera Abu Dhabi
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur IFK Jakobstad 1 - 0 Aanekosken Huima
Lüksemburg National Lig Jeunesse d Esch 3 - 0 Petange
Ukrayna Premier Lig Chornomorets Odessa 1 - 0 Vorskla Poltava
Almanya Bundesliga I Fortuna Düsseldorf 1 - 1 Mainz 05
Ekvador Premier A 1.Tur LDU Quito 2 - 0 Manta
Yunanistan Futbol Ligi Olympiakos Volos 0 - 0 AE Larisa
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur Orimattilan Pedot 0 - 1 Atlantis
Belçika Pro Lig Sporting Charleroi 0 - 1 Zulte Waregem
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Puntarenas FC 2 - 4 Alajuelense
Katar Yıldızlar Ligi Al Khor 1 - 1 Al Sadd
Hırvatistan 1. HNL Istra 1961 1 - 1 HNK Rijeka
Ekvador Premier A 1.Tur El Nacional 1 - 2 Deportivo Quevedo
Türkiye PTT 1. Lig Boluspor 1 - 1 Denizlispor
İspanya 2.Lig Ponferradina 2 - 0 Real Madrid II
Türkiye Spor Toto Süper Lig Beşiktaş 3 - 2 Fenerbahçe
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Slavia Prague 1 - 1 Mlada Boleslav
Suudi Arabistan Pro Lig Al Ittifaq 1 - 4 Al Ahli
Suudi Arabistan Pro Lig Al Raed 1 - 2 Al Hilal
Suudi Arabistan Pro Lig Al Shoalah 1 - 1 Al Shabab
Suudi Arabistan Pro Lig Al Wahda 1 - 1 Al Nasr
Macaristan NB I Budapest Honved 0 - 4 Videoton Fehervar
Ukrayna Premier Lig Dynamo Kyiv 1 - 1 Kryvbas Kryvyi Rih
Yunanistan Süper Lig AEK Atina 0 - 2 Panathinaikos
İspanya Primera Lig Malaga 0 - 0 Atletico Madrid
Meksika Liga De Ascenso Clausura Toros Neza 0 - 1 Correcaminos UAT
Danimarka Süperlig Odense 2 - 3 FC Copenhagen
Guatemala Ulusal Lig Clausura Heredia 2 - 0 Juventud Escuintleca
Peru Premier Lig Apertura Juan Aurich 3 - 0 Sporting Cristal
Meksika Premier Lig Clausura UNAM (Pumas) 1 - 1 Guadalajara
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur PPV 1 - 3 BK-46
Fas GNF 1 Raja Casablanca 3 - 0 CODM Meknes
Finlandiya Suomen Kupası 1.Tur JFC Helsinki 20:00 Gnistan
İsrail Ligat Al Beitar Jerusalem 1 - 1 Maccabi Netanya
Romanya 1.Lig Rapid Bucuresti 0 - 1 Dinamo Bucuresti
Brezilya Paulista A2 Portuguesa de Desportos 2 - 1 Capivariano
Şili Premier Lig Apertura Cobreloa 4 - 2 Universidad Catolica
Şili Premier Lig Apertura Union La Calera 2 - 0 Social Rangers
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Viktoria Plzen 1 - 1 Banik Ostrava
İspanya 2.Lig Sporting Gijon 4 - 0 Girona
Şili Primera B Apertura 1.Tur Kuzey Copiapo 0 - 2 Santiago Morning
Brezilya Paulista A1 Santos 0 - 0 Corinthians
Portekiz Premier Lig Beira Mar 0 - 1 Benfica
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Uruguay De Coronado 3 - 0 Limon FC
Bolivya LFPB Clausura Nacional Potosi 1 - 4 Bolivar
İtalya Serie A Roma 3 - 1 Genoa
Bolivya LFPB Clausura La Paz 1 - 1 Petrolero
Uruguay Premier Lig Clausura Bella Vista El Tanque Sisley İkinci yarı
Uruguay Premier Lig Clausura Defensor Sporting 1 - 0 Montevideo Wanderers
Uruguay Premier Lig Clausura Cerro 1 - 0 Liverpool Montevideo
Kolombiya Primera B Apertura Jaguares De Cordoba 1 - 0 Fortaleza
Şili Primera B Apertura 1.Tur Güney Curico Unido Universidad Concepcion Devre arası
İzlanda Lig Kupası Grup C Leiknir Reykjavik 3 - 1 Haukar
Arjantin Prim C Metro General Lamadrid 22:00 Aso Ferrocarril Midland
Arjantin Prim C Metro Deportivo Laferrere 22:00 Sacachispas
Arjantin Prim C Metro Dock Sud 22:00 Lujan
Arjantin Prim C Metro Deportivo Espanol 22:00 Sportivo Italiano
Arjantin Prim C Metro Berazategui 22:00 Excursionistas
Arjantin Prim C Metro Argentino Merlo 22:00 San Miguel
Fransa 1.Lig Lille 2 - 1 Bordeaux
Arjantin Prim C Metro Fenix Pilar 22:00 DD Cambaceres
Arjantin Premier Lig Torneo Final Atletico Tigre 2 - 1 All Boys
Arjantin Premier Lig Torneo Final Godoy Cruz 0 - 0 Argentinos Juniors
Arjantin Premier Lig Torneo Final San Lorenzo River Plate İkinci yarı
Arjantin Prim D Metro Leandro Niceforo Alem 22:00 Deportivo Muniz
Arjantin Prim D Metro Atletico Lugano 22:00 Club Atlas
İspanya 2.Lig Cordoba 0 - 2 Villarreal
Arjantin Prim B Nacional Crucero Del Norte 0 - 2 Almirante Brown
İspanya Primera Lig Real Sociedad 3 - 3 Real Betis
Bolivya LFPB Clausura Jorge Wilstermann Oriente Petrolero İkinci yarı
Kolombiya Primera A Apertura Deportes Tolima Deportivo Pasto İkinci yarı
Peru Premier Lig Apertura Sport Huancayo Union Comercio İkinci yarı
Kolombiya Primera B Apertura Cortulua Tulua Atletico Bucaramanga İkinci yarı
Kolombiya Primera B Apertura Union Magdalena Llaneros İkinci yarı
Paraguay Profesyonel Lig Apertura Deportivo Capiata Nacional Asuncion İkinci yarı
Paraguay Profesyonel Lig Apertura Cerro Porteno PF Deportivo Carapegua İkinci yarı
Paraguay Profesyonel Lig Apertura Sportivo Luqueno Club Guarani İkinci yarı
Paraguay Profesyonel Lig Apertura General Diaz Sol de America İkinci yarı
Venezuela Premier Lig Clausura Trujillanos Mineros De Guayana İkinci yarı
Venezuela Premier Lig Clausura Deportivo Petare 22:30 Monagas
Venezuela Premier Lig Clausura LLaneros De Guanare Yaracuyanos İkinci yarı
Uruguay Premier Lig Clausura CA River Plate CA Penarol Devre arası
Şili Primera B Apertura 1.Tur Güney CD Concepcion Union Temuco Devre arası
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Santos de Guapiles Municipal Perez Zeledon Devre arası
Guatemala Ulusal Lig Clausura Malacateco Marquense Devre arası
El Salvador Primera Lig Clausura Once Municipal FAS Devre arası
El Salvador Primera Lig Clausura Juventud Independiente Aguila Devre arası
El Salvador Primera Lig Clausura Atletico Marte 2 - 0 UES İlk yarı
Peru Premier Lig Apertura Universidad San Martin Jose Galvez Devre arası
Şili Premier Lig Apertura CSD Colo-Colo 2 - 1 Antofagasta İlk yarı
Venezuela Premier Lig Clausura Deportivo Anzoategui 1 - 1 Atletico El Vigia İlk yarı
Venezuela Premier Lig Clausura Estudiantes De Merida 0 - 0 Deportivo Tachira İlk yarı
Brezilya Paulista A1 Penapolense 0 - 1 Sao Paulo İlk yarı
Brezilya Paulista A1 Sao Bernardo FC 0 - 0 Ituano İlk yarı
Brezilya Paulista A1 Guarani 0 - 0 Mogi Mirim İlk yarı